Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu


Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 268
@AnonimoweMirkoWyznania: to ja tylko chciałem zapytać o to samo co @Admiinistrator, a przy okazji chcę posłuchać jej tłumaczeń, bo na pewno będą.
o ile jestem w stanie zrozumieć ciekawość o której wspomniał @wulgarny_tomasz o tyle z Twojego sprawozdania wynika, że to nie 1 i nie 2 razy się z nim widziała w ciągu zaledwie (!) dwóch miesięcy. w przypadku jednorazowej zdrady z takich powódek jak "mój mąż jest moim pierwszym"
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zrozum mnie źle, to twój wybór, nie musisz go na siłę bronić, jeśli ty czujesz się z tym spoko to luzik, każdy jest inny. Ja uważam zwyczajnie że ni #!$%@? by mnie ten typ nie interesował, bo by mi się źle kojarzył, a żeby z kimś pójść to są przyjaciele, a jak ich nie ma to witaj smutku ale na pewno nie w akompaniamencie kochanka...