Wpis z mikrobloga

@UrbanLegend: Sprawdź ciśnienie w oponach, z przodu są inne niż z tyłu, ale to już pewnie wiesz. Zmieniałem łączniki stab. i gumy na stabilizatorze ale nie robiłem geometrii więc zerknij na to w razie czego.
Jak ecotec to kupuj już bańkę oleju. Wciąga 1l/1000 km.


@majn: jak dbasz tak masz, miałem do czynienia z trzema ecotecami, dwa z nich w ogóle nie brały oleju (astra f X16SZR 100 000 przebiegu, astra h Z16XEP 140 000 przebiegu) a w lanosie A16DMS żarł tyle że poprzedni właściciel po prostu zrobił remont silnika, od remontu nalatane 105 000 i też nie zużywa nic
@siodemkaxx:
No jasne, tym bardziej jeśli ktoś się uczył jeździć w małej mieścinie a w pierwszym tygodniu porwałby się na Wrocław. Dużo szkół w Polsce nie uczy jeździć a uczy zdać egzamin kiedy prawdziwa jazda samemu to zupełnie inna bajka. Najlepiej jak ktoś stopniowo najpierw lata po swoim mieście, które zna, później trasa dalej - dalej - większe miasto z kimś kto ma prawko i przyswaja jak się jeździ w praktyce
Czy w dzisiejszych czasach jest jakaś realna różnica między oplem, fordem, VW, citroenem czy dowolnym innym autem?


@wojtek_bez_portek:

Dla pasjonata, który wczuwa się w prowadzenie - tak. Dla "casuala" jeżdżącego z grubsza zgodnie z ograniczeniami nie bardzo.
@Trawker wiem, wiekszosc szkol uczy jak zdac egzamin a potem samemu jezdzisz... ale to nie jest jakas filozofia, raz pojedziesz do malego miasteczka czy dwa i potem spokojnie mozna jechac do duzego, ale na nawigacji jak nie znasz trasy bo te oznakowania sa #!$%@? warte w wiekszosci kraju...