Wpis z mikrobloga

Czy dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie osoby, żeby grała na giełdzie dla mnie? Ja zapewniam budżet, powiedzmy 10,000 zł i mówię jak grać. Czyli na bardzo małym ryzyku, np. na 1% zysku. Obracając codziennie 10k zł na 1% (co jest bardzo łatwe) daje to 100 zł dziennie.

3k zł na miesiąc z szansą na lepsze wyniki to chyba dobry układ? Przecież na krypto są takie wahania, że 5% dziennie spokojnie można zrobić. Tym bardziej jeśli się siedzi 8h dziennie nad wykresami. Co myślicie? Jest ktoś chętny do współpracy?

#kryptowaluty #gielda #bitcoin #altcoin #biznes
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@graf_zero: zapomniales o oplatach i prowizjach, gdzie przy malym kapitale zrzera duza czesc zysku.
Nie pomyslales o stratach ktore moga byc.
gdyby to takie latwe bylo, wszyscy byli by milionerami.
Pamietaj abys ty zarobil ktos musi stracic i na odwrot.
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Spadał już wiele razy, i były to większe spadki niż ten ostatni. A kumulacja bad newsów była spora, co tylko udowadnia, że bitek ma się dobrze i przeżyje jeszcze wiele. Poza tym, co z tego, że cena spadnie? Siłą bitcoina jest to, że nie ma jednego centralnego ośrodka, który można by zaatakować.
  • Odpowiedz
@schedule: Mam propozycję - będę płacił Ci 10k miesięcznie tylko za mówienie mi kiedy mam kupić, a kiedy sprzedać żeby zarobić 1% dziennie. DM, cała klikanina i kapitał zostają na mojej głowie. Warunek jest jeden jeśli, nie wyrobisz normy 1% (niech będzie nawet 0,8%) dziennie to Ty mi płacisz 1000zł za ten konkretny dzień w, którym się nie spisałeś, mamy deal? Jeśli 10k to dla Ciebie za mało, to zaproponuj
  • Odpowiedz
zapomniales o oplatach i prowizjach, gdzie przy malym kapitale zrzera duza czesc zysku.

Nie pomyslales o stratach ktore moga byc.


@Dansann: Ja policzyłem założenia naszego OP. 1% zysku dziennie. Zakładam że średnio, uwzględniając ewentualne straty. I dlatego uważam że jest niewykonalny. Albo inaczej - zapewniałby władzę nad światem.
  • Odpowiedz
Na altach wahania są dużo większe. Poza tym jeśli taki bitcoin ma trend wzrostowy i wierzy, że do końca roku osiągnie $10k, to jak tutaj stracić?


@schedule: Zbierz cala kase jaka masz, sprzedaj wszystko co masz, wez jeszcze pare chwilowek i za wszystko nakup BTC. Bedziesz zyl w kartonie do konca roku, ale potem bedziesz milionerem. Mozesz mi odpalic z 10 BTC za ta rade, jak juz tak bedzie. (
  • Odpowiedz
@schedule hehe rozbawiles mnie. Widac ze nigdy z gielda nie miales do czynienia. Po pierwsze 10k mozesz sie podetrzec, po drugie 1% dziennie czasami sie uda czasami sie nie uda. Po trzecie na gpw jest duzo oplat, ktore przy takim malym kapitale beda zjadaly dzienne zyski, dlatego patrz punkt pierwszy. Po trzecie, zacznij sam grac zobaczysz z czym to sie je, i wtedy przeczytaj jeszcze raz swojego posta.
  • Odpowiedz