Wpis z mikrobloga

Czy dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie osoby, żeby grała na giełdzie dla mnie? Ja zapewniam budżet, powiedzmy 10,000 zł i mówię jak grać. Czyli na bardzo małym ryzyku, np. na 1% zysku. Obracając codziennie 10k zł na 1% (co jest bardzo łatwe) daje to 100 zł dziennie.

3k zł na miesiąc z szansą na lepsze wyniki to chyba dobry układ? Przecież na krypto są takie wahania, że 5% dziennie spokojnie można zrobić. Tym bardziej jeśli się siedzi 8h dziennie nad wykresami. Co myślicie? Jest ktoś chętny do współpracy?

#kryptowaluty #gielda #bitcoin #altcoin #biznes
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schedule: Widzisz, jeśli mierzysz swoją miarą, to może Ci się wydawać, że każdy to ogarnie. Nie zdajesz sobie sprawy, jak trudno o specyficznie* inteligentną osobę. Zauważ, że 100, czyli górka rozkładu IQ, to za mało, by wykonywać większość umysłowych zawodów. 100 poradzi sobie jako sprzedawca czy wypełniając druczki w urzędzie, ale myślenie go przerośnie. Wydaje Ci się, że to proste, ale 60% społeczeństwa nie będzie w stanie wykonać dobrze tej
  • Odpowiedz
@schedule: Moim zdaniem ciekawszą opcją byłaby inwestycja w bota opartego o sztuczne sieci neuronowe. Osobiście nie powierzyłbym swojego kapitału pani pracującej na kasie w biedronce, jeśli już to osobom mającym jakiekolwiek kwalifikacje i doświadczenie w tej dziedzinie. Taki bot nie "myślałby" szablonowo, jak to prawdopodobnie Ci się wydaje, a napewno lepiej wykonywał swoje zadanie niż 90% ludzi, których zatrudniłbyś z pensją 3k na rękę.
  • Odpowiedz
@ImmortalShox: nie no, nie dałbym nawet 100 zł komuś kto obecnie pracuje na kasie w biedronce. Bez urazy.

Myślałem raczej o kimś z rodziny komu bym wytłumaczył dokładnie co ma robić. Z sygnałami jest duża szansa na profit.
  • Odpowiedz
@schedule: :) zarabiam troszke więcej niż Twoi rodzice chłopaczku. Obecnie projektów nie mam i troche się nudze aczkolwiek Twoje posty i bolączki w pełni mnie uzupełniaja mój byt :) Projektów nie ma ale firma płaci wiec jest spoko, tak uprzedzam twoj ból dupki
  • Odpowiedz
stary, ale czemu sam nie chcesz tego robić, tylko musisz kogoś zatrudnić? Przecież to żyła złota i się na tym już znasz, po co tracić czas na naukę obcej osoby? Rób to sam, otwórz swój tag i komentuj swoje postępy, jestem za :)


@zaspoon: bo mam własny biznes. Nie mam czasu siedzieć nad wykresami cały dzień dla tak marnego zysku. Przez jakiś czas się bawiłem w daily trading i widzę
  • Odpowiedz
@schedule: a to przepraszam, za najazd na rodziców należy mi się policzek. ok to zarabiam 3 razy co Twoje wyobrażenia nt moich zarobków jak tak żadny szczegółów jesteś :) Ucz się lepiej matmy i programowania to też tyle będziesz wyciągał, zamiast pisać gównomądrości. Chyba ze to twoje hobby upodlanie się w sieci.
  • Odpowiedz
@schedule: Zapewne ktoś Ci to już wyżej napisał, ale zarobienie 60% w 1 miesiąc na daytradingu nie jest niczym nadzwyczajnym (w szczególności jeśli mówisz o krypto i miesiącach typu kwiecień - czerwiec tego roku).
Wyjątkowe jest utrzymać ten zysk i zarabiać chociaż 10% / msc przez dłuższy okres np. 12 miesięcy pod rząd. Dopiero po takich wynikach możesz chwalić się na wykopie, że jesteś niezły w daytrading.
  • Odpowiedz
@schedule: Kolego wydaje Ci sie, ja gram duzo daytrading (mała dzwignia na BTCUSD) i od jakiegos czasu jestem w stanie wypracowac dzienny profit rzedu 2.5%, przy kwotach jakich gram w pełni mnie to zadowala. Gram własnym sposobem ktory dla mnie jest skuteczny, ale wymaga siedzenia przy kompie i ciągłego oberwowania wykresow. Ale wiesz co? To sie ktoregos dnia skonczy. Ludzie nie są nieomylni i nie istnieje trader ktory bedzie dzien
S.....e - @schedule: Kolego wydaje Ci sie, ja gram duzo daytrading (mała dzwignia na ...

źródło: comment_PsGeXmcNtrf9UmPUPiiRlpraTCEKzUgr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sarza01: :D już wiem! on odliczył prowizje od transakcji! 4,5zł za każda transakcje! :D więc z 1000 zł ma 10 zł z czego 9zł oddaje dla giełdy xD Widzicie, to jest geniusz a wy go wyśmiewacie!
  • Odpowiedz
@schedule: Zadaj sobie pytanie czy bedziesz w stanie zarabiac/nauczyc zarabiac kogos jak rynek wpadnie w trend spadkowy. Ja to w miare potrafie. Gra na odbiciach/spadkach jest o wiele ciezsza. Jak wszystko rosnie +1000% do gory to sory, kazdy na tym zarobi. Sztuką jest dostosowanie sie do warunkow panujących na rynku.
  • Odpowiedz
@Smule: jedyna konstruktywna wypowiedź w tym temacie.

Na razie mamy trend wzrostowy, przez kilka miesięcy taka osoba może się dużo nauczyć. Wyhoduje sobie człowieka, który później będzie mi podpowiadał w co warto inwestować
  • Odpowiedz