Wpis z mikrobloga

Czy dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie osoby, żeby grała na giełdzie dla mnie? Ja zapewniam budżet, powiedzmy 10,000 zł i mówię jak grać. Czyli na bardzo małym ryzyku, np. na 1% zysku. Obracając codziennie 10k zł na 1% (co jest bardzo łatwe) daje to 100 zł dziennie.

3k zł na miesiąc z szansą na lepsze wyniki to chyba dobry układ? Przecież na krypto są takie wahania, że 5% dziennie spokojnie można zrobić. Tym bardziej jeśli się siedzi 8h dziennie nad wykresami. Co myślicie? Jest ktoś chętny do współpracy?

#kryptowaluty #gielda #bitcoin #altcoin #biznes
  • 150
  • Odpowiedz
@schedule: boty - automatyczne programy potrafią zarobić 1 btc dziennie przy dużych wahaniach kursu, tak de facto to większożć z nas - lamusów na giełdach (mówie też o sobie) jest zgrywana przez boty.
  • Odpowiedz
Czy dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie osoby, żeby grała na giełdzie dla mnie?


@schedule: Czy to się czasem nie nazywa "fundusz inwestycyjny"?

Obracając codziennie 10k zł na 1% (co jest bardzo łatwe)


@schedule: To po co ci do tego ktoś inny? Sam se graj jak to bardzo łatwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@schedule: Obracając codziennie 10k zł na 1% (co jest bardzo łatwe) xD to już świadczy o tym, że albo masz 13 lat albo jesteś amebą inwestowania...

Pomijając ten idiotyzm o łatwym zarabianiu 1% dziennie, to nikt nie pójdzie na podobny układ bo jest to zwyczajnie nielegalne, do zarządzania czyimś kapitałem potrzebujesz licencji Domu Maklerskiego/TFI.
  • Odpowiedz
ja daje kapitał... wiele ludzi potrafi zrobić 1% dziennie, nawet amatorzy, ale nie mają środków... a 1% z 1000 zł to złotówka, kto by chciał ryzykować tysiaka dla złotówki.


@schedule: 1% od 1000 to 10zł.
10zł dziennie to 300 miesięcznie, i 1000 po trzech miesiącach.

Po trzech miesiacach masz 2000zł kapitału i 20zł
  • Odpowiedz