Wpis z mikrobloga

Czy dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie osoby, żeby grała na giełdzie dla mnie? Ja zapewniam budżet, powiedzmy 10,000 zł i mówię jak grać. Czyli na bardzo małym ryzyku, np. na 1% zysku. Obracając codziennie 10k zł na 1% (co jest bardzo łatwe) daje to 100 zł dziennie.

3k zł na miesiąc z szansą na lepsze wyniki to chyba dobry układ? Przecież na krypto są takie wahania, że 5% dziennie spokojnie można zrobić. Tym bardziej jeśli się siedzi 8h dziennie nad wykresami. Co myślicie? Jest ktoś chętny do współpracy?

#kryptowaluty #gielda #bitcoin #altcoin #biznes
  • 150
@schedule: To jest, wiem, o co Ci chodzi z małym wolumenem i ogólnie samym pomysłem, ale obawiam się, że stop lossy faktycznie Cię zjedzą. To jest, na pewno nie stracisz (jak ktoś już wspomniał pod tym tagiem - w obecnej chwili praktycznie nie da się stracić przy minimalnym zarządzaniu ryzykiem), ale stały plus to nie będzie. Raczej +10% - 2% +3% -5% i tak dalej, co w skali miesiąca wcale nie
Nie mają? Na Trexie nikt nie zauważy Twoich 100k.


@NoMercyIncluded: na altach 100k to już "grubas", który robi ściany.

gdzie ty znajdziesz taką osobę ogłoszenie wystawiasz? Jak ktoś jest profesjonalnym traderem to dla niego twoja kasa będzie śmieszna.


@Drakii: nie, raczej znajomy bezrobotny albo rodzina?

ale stały plus to nie będzie. Raczej +10% - 2% +3% -5% i tak dalej.


ale kto mówi o stałym plusie :P
na altach 100k to już "grubas", który robi ściany.


@schedule: Tak, rozumiem, ale zakładam, że i tak będziesz grać na kilku(nastu?) na raz, to by przeszło. Mówię Ci, poszukaj sobie altów z systematycznymi pompami, trzymającymi równiutki poziom poza tym. Kilkadziesiąt minut roboty, bardzo niskie ryzyko.
ty jesteś śmieszny, skoro procenta nie potrafisz zrobić. Przecież sama giełda zabiera 0.5%.


@schedule: tak jak napisał ktoś wyżej, jeśli potrafiłbyś każdego dnia zarobić 1% dowolnym kapitałem, po roku byłbyś najbogatszym człowiekiem na ziemi... jest to nie możliwe, ok... kilka dni z rzędu możesz mieć super passę, robić nawet więcej niż 1% ale potem przyjdzie coś co Cię zaskoczy i wtopisz wszytko co dotychczas zarobiłeś + wejdziesz jeszcze na minus.