Wpis z mikrobloga

@nat_ce: O jak kisnę z tych wszystkich hurrr durr dorosłych i poważnych, podkreślam POWAŻNYCH i DOROSŁYCH, którzy swoją dorosłość muszą akcentować jakimś wydumanym ubiorem xD Bo inaczej by ktoś ich pomylił z tymi strasznymi gimnazjalistami! Albo sami bo zapomnieli kim są.

Fajnie, że masz dystans i ubierasz się tak, jak Ci się podoba.

Najśmieszniejsze co może być, to łączenie sposobu ubierania ścisło z wiekiem. Hurr durr, mam już 25 lat, nie
@trusia: u mnie w pracy zgapili moją modę którą nazwałem antykonsumpcjonizm.
Kupujesz najtańsze tshirty albo droższe bez napisów i wzorów. Spodnie troche ładniesze takie i eleganckie i na codzień do tego bluza, sweter bez nadruków. Wygląda to schludnie i zajebiście.
@MaKor: co, nie? @GlassOfSugar: nawet jeśli tak wyglądam to wiem ile zapłaciłam za bluzę a ile ona za źle skrojoną marynarkę z bazaru xD @Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: na szczęście nie pracuje dla Ciebie a moja kierowniczka nie wymaga ode mnie wyglądania ładnie tylko wywiązywania się z obowiązków. Meganiechlujnie by było gdybym przyszła brudna xD @GlassOfSugar: niech sobie będą niemodne, mi się podobają ʕʔ @Niewierzyc: sama
@nat_ce: Ciekawe, czy oni gdzieś mają jakąś taką tabelkę, gdzie jest napisane co wolno nosić w jakim wieku? I potem jest "o nie! wczoraj skończyłem/am 30 lat, muszę wywalić wszystkie moje bluzy z kapturem ( ͡° ʖ̯ ͡°) "...

Dla mnie są dwie zasady dotyczące ubioru. Ma być estetyczny, tzn. zgodnie z moim poczuciem estetyki, oraz ma być dopasowany do okazji. Pójście do opery w dresie, albo