Wpis z mikrobloga

Wczoraj udostępniłem liście mailingowej #javadevmatt prototyp projektu mojej #grybezpradu
"IT Startup - Gra Karciana" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postępy projektu można śledzić na Wykopie pod #karciankait

Jeśli ktoś ma ochotę pobrać wersję do samodzielnego druku i chce przejrzeć wstępne reguły gry (+ mieć dostęp do niepublicznego filmu na YT, w którym omawiam reguły gry), to tu można wszystko otrzymać:
http://www.itstartup.pl

Przypominam skrót pomysłu:
Skrót pomysłu gry karcianej: w grze jesteśmy firmą/startupem IT. To gra karciana, w której gramy karty programistów, którzy budują projekt. Karty wiedzy wzmacniają programistów (mogą oni sobie przekazywać wiedzę). Karty działu HR pozwalają na podbieranie developerów przeciwnikowi oraz zdobywają oni nowe zasoby do firmy (dobieranie kart). Do tego dochodzą sytuacje karty akcji (karty te dają benefity naszym pracownikom… albo sabotują firmę konkurencji), by całość była ciekawsza i bardziej interaktywna.

Grafika jest robocza. Są to głównie darmowe cliparty. Po testach będę zlecał wykonanie ładnej grafiki.

#karciankait #gry #it
Pobierz
źródło: comment_djTypdntqsz8T6WKVZDwRd9IXaYHDUj8.jpg
  • 5
@JavaDevMatt: Zadna z tych kart mnie nie rozbawila ani nie spowodowala usmieszku. Mowie o tej grafice :)
A sam pracuje w IT i potrafie sie smiac z korpolandii.
Z tym devem to trzeba bylo wrzycic kawal o tym jak zona wyslala infortyka do sklepu po marchewki i jajka.:D