Wpis z mikrobloga

@hoppek XP był dobry ale dopiero po instalacji Service Packów. Wcześniej to minutę po podłączeniu do sieci łapał Blastera, nie obsługiwał dysków powyżej 128 giga i kupa innych problemów.
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: Ja przez długi czas byłem zdania że 7>10, ale po przesadce na Win 10 w pracy stwierdziłem, że ma dużo fajnych rozwiązań. Na plus więcej zaimplementowanych funkcji Power Shella. Niestety nadal jeszcze ma sporo bugów, przez co bluescreen pojawia się stosunkowo często.
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: 10 kompletnie mi nie odpowiada. Nie wiem dlaczego i po co to zainstalowałem. Działac to działa i w ogóle spoko, ale interfejs i porozrzucane ustawienia mi kompletnie nie pasują tutaj. Dramat. I te jego aktualizacje. Nie skomentuje nawet.

Dla mnie najlepszym był ten o to kolega. Windows 2000 Professional. Mało znany i niedoceniany wśród desktopowych userów. Gdyby nie to, że nie piszą już pod to softu i nowego sprzętu
rzeznia22 - @TenAnonToKlopoty: 10 kompletnie mi nie odpowiada. Nie wiem dlaczego i po...

źródło: comment_FJWlmqXx0NWDcIS7bUJ6K1jjwWi87cMk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
XP był dobry ale dopiero po instalacji Service Packów. Wcześniej to minutę po podłączeniu do sieci łapał Blastera, nie obsługiwał dysków powyżej 128 giga i kupa innych problemów.


@AlbertWesker: Przecież gimby z wykopu nie pamiętają o tym, że Windows XP miał jakieś Service Packi, a co dopiero o tym, jak #!$%@? systemem był zaraz po premierze xD
  • Odpowiedz
  • 0
@hoppek najlepsza winda to 8.1 już 4 rok żadnej sciny lub problemu. Dzielenie ekranu na metro i pulpit jest zajebiste. A najgorszy to xp, co miesiąc jakieś formatowanie trzeba, albo reinstall co trwał kilka godzin, szlag trafiał mnie przez te zamulanie. Dycha jest ok, Vista i 7 były wporzo ale też z czasem zaczynały mulić.
Btw nie życzę nikomu powrotu do millenium
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Windows 2000 Pro był spoko, ale na starym komputerze z P3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

mało kto docenia 10, ale on już we wczesnym bulidzie (pierwszy który został udostępniony do ściągnięcia, jakoś rok przed premierą) był stabilny jak 7 kilka lat po premierze


@marcelus: tak było, ja miałem u siebie wczesne buildy Win10, generalnie dobrze działał, ale jak wyszedł build z inaczej zbudowanym paskiem Start niż ten. co był w Win 7 to zrezygnowałem. Ale teraz używam
  • Odpowiedz