Wpis z mikrobloga

@kknnoo: Gdybym miała się przejmować odbiorem u innych, zamiast wykorzystać sposobność do ich weryfikowania byłabym takim samym tchórzem i ignorantem jak co niektórzy, bez wskazywania palcem.
  • Odpowiedz
@cellista: wiesz dlaczego myślę / wiem że ściemniasz i jesteś trollem? bo skoro mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą z dużymi pieniędzmi, to przecież namierzenie kogoś w necie nie powinno być problemem, sama pisałaś o inwigilacji, o podsłuchiwanym telefonie wspominała Magda. Tak więc nie kupuje zawoalowanych i szczerych wynurzeń insidera tutaj, zwłaszcza na wykopie, czyli placu zabaw kwadrata, bo to sie równa dekonspirze. To niedorzeczne i niekonsekwentne - albo
  • Odpowiedz
@cellista: poza tym solczak zdaje się jest chemikiem, bez sensu byloby wykorzystywanie go do czarnej roboty; z kolei kot zdaje się być raczej słupem frajerem niż jakąś pierwszoplanową postacią
  • Odpowiedz
@kknnoo: A czy ja twierdzę, że jestem do nienamierzenia? Przeciwnie od lat jestem inwigilowana/namierzana zdajesz się udawać tego nie wiedzieć.. a piszę, że jestem zwierzyną. Dlaczego miałabym się ukrywać? Kwestionowanie u innych szczerości należy do zadań trolla, tym samym się sam wsypujesz :) A jeśli nie jesteś w stanie dźwignąć ciężaru tematyki po co parodiujesz adwokata M.Ż. albo kto cię wynajął do tego zadania?? Troll "praworządny", figurant, parobczak...
A jeśli
  • Odpowiedz
@cellista: właśnie o tym mówię - nie odpowiadasz, tylko wędrujesz w jakieś swoje projekcje o mnie; nie mówimy o mnie, tylko o Tobie. To nie ja twierdzę że znam ekipę, tylko Ty. To nie ja podlegam weryfikacji, bo jestem tylko zwykłym nic nie znaczącym frajerem który komentuję sprawę. Powtórzę więc - skoro wiesz że jesteś inwigilowana i nie jesteś anonimowa, po co ten zawoalowany styl?
  • Odpowiedz
@kknnoo: Dlaczego jednego bronisz a drugiego wydawać się kolegę usiłujesz zdeprecjonować? :) Sugerujesz, że osobno mieli mnie .. hmm jak myśliwi dogonić? Pogoń za króliczkiem, który miał być nagrodą?
  • Odpowiedz
@kknnoo: Odpowiedziałam już na pytanie, przejaw artyzmu.
Dalej.. Powtórzę się bo już nie raz w ciągu lat to wyjaśniałam.. Rodzaj dysonansu, który wykorzystuję w trakcie retrospekcji. Procesy, które usiłuję wykorzystywać na korzyść i w walce o samą siebie :)
  • Odpowiedz
@cellista:

ten Twój przejaw artyzmu jest wdg mnie jedynie sposobem na uniknięcie / utrudnienie szczerej i rzeczowej dyskusji, pełno takich ludzi się w tej sprawie przewija, część to trolle, część to pewnie chorzy psychicznie, inni - jacyś nadambitni debile myślący że jak pokolorują niedorzeczny komentarz w barwne słowa to nikt nie skuma;

musisz mieć świadomość że wpisujesz się w taki właśnie kontekst i nie dziw się że ktoś Cie właśnie tak odbiera; dodatkowo kwestionujesz zasadność wiązania Twoich rewelacji do sprawy Magdy, do której Twój stosunek jest swoją drogą wyraźnie dezawuujący, co wiele o Tobie
  • Odpowiedz
@kknnoo: Wtyczko płatny prowokatorze. Od samego początku podchodami, do których się zresztą przyznałeś pytasz się o mnie do momentu kiedy staję się zagrożeniem nie tyle dla całej watahy co hipokryzji, którą prześmiardnąłeś na wylot. Nie ma co wierzgać nóżkami przywierając kuriozalną postać.. Nagle przypomniałeś sobie o "wyższych" przesłankach? Do tego momentu zapomniałeś się po co tu jesteś? O wybacz, że tak bardzo wytrąciłam frajera "zboczeniami".. Po drodze śmiałeś się z doświadczeń potencjalnej kandydatki, ofiary co czyni ciebie lichego obrońcę morali, więc daruj sobie te gadki bo wiele to o tobie wskazuje.
Kwestionujesz moją moralność jak troll..Dalej to robisz, przypisujesz mi romanse, których nie było. Kto tu kogo atakuje?
To ty kwestionujesz zasadność powiązań z M. Ż. A przynajmniej nieudolnie usiłujesz.. Tylko idiota kwestionowałby fakt koneksji wśród dziennikarskiego/medialnego światka.. a dopiero po tym co pisałam zaciągnął się mną do swojej geopolityki jak zwykły ćpunek.. Pierdzisz w stołek i myślisz, że tego nie widać.. Jakbyś sam nie należał do tego medialnego śmierdzącego pseudodziennikarskiego światka choćby pod postacią niższego szczebla płatnego trolla, którym jesteś i którzy potrzebuje towarzyszy do nakręcania wzajemnego morali wśród tych, którzy postanowili grać po właściwej stronie a do tej pory siebie w tym złoczyńców kryli.. W dalszym ciągu jesteś hochsztaplerem. Nie zapominaj!
Tylko idiota pisząc o sprawie M.Ż. kwestionowałby szemrane środowisko i tym samym predyspozycje seksualne i zboczenia.
Piszesz o Chabierze. Już dawno dotarło do mnie, że faceci od brudnej roboty załatwiali mnie dla niego..
Diler wg ciebie nie jest facetem od
  • Odpowiedz
@cellista: stek inwektyw i niewiele treści, tak jak napisałem - poprzez stosowanie 'artyzmu' -
chaotycznego stylu - wpisujesz się w trend trolli / psycholi / debili piszących o tej sprawie, świadomie wybierasz taki styl jak oni i masz pretensje że ktoś cie z nimi kojarzy?

ja nie kwestionuje związku ekipy i ich ewentualnych zboczeń / zwyrodnialstw ze śmiercią Magdy, od maja staram się wychwytywać i naświetlać niewygodne dla nich a przemilczane przez media fakty, nie wierzysz to poczytaj moje wpisy; możesz wypisywać o mnie co chcesz, ale nie zmienisz tego co pisałem, a to mówi samo za siebie; szkoda że nie da sie tego powiedzieć o tym co piszesz ty

jak dla mnie jestes dioxyną bądź k------m bądz innym trollem tylko w innym wydaniu z inną taktyką - zaciemnić / ośmieszyć obraz prawdziwych przestępców przez p---------e o
  • Odpowiedz
@kknnoo: Trend trolla kknnoo:
chaotyczne i sprzeczne rozpiski, wiele treści o niczym, tendencyjność, przypisywanie skłonności do narkomaństwa, kwestionowanie prawd i szczerości, wyśmiewanie się z doświadczeń ofiary, do tego potencjalnej seksualnej ofiary, jawne malwersacje, wykręcanie kota ogonem, ciągnięcie za język celem ośmieszanie i to kobiety i to ofiary..
Zapominasz, że moje inwektywy są jedynie skutkiem zapoczątkowanego przez ciebie procesu.. zapoznania się jakim jesteś mało wiarygodnym figurantem, pozerem, głupcem.
bez odbioru
  • Odpowiedz
@cellista: zapoczątkowałem proces dopytywania / weryfikowania ciebie, i skończyło się inwektywami - dokładnie tak samo jak w przypadku każdego innego trolla/psychola/debila; proces zakończony
  • Odpowiedz