Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: rzucasz petardy..
Toć stęsknieni za moim kolejnym ruchem raczej nigdy nie mieli zamiaru grać ze mną w warcaby..
Ludzie odwrócili się od niego bo postanowił się mścić na kobiecie, w której był zakochany...
Wszyscy o tym wiedzieli, nawet dostawałam swego czasu karteczki od osób usiłujących nas zeswatać. Blisko 20 lat temu dysponował specjalistycznymi sprzętami, w rozjazdach między Warszawą, eksperymentował alkoholem i narkotykami z czym sam się od razu wsypał. Łaził
@cellista: Posiadam za małą wiedzę szczegółową, by się połapać.... mnie niepokoi niejaki Przemek.. nie wiem czy dobrze wychwyciłam, bo tam jest ucięcie nagrania. Z firmami transportowymi jest tu taki problem, że ich zbyt wiele.. developerów też.. w końcu nawet enigmatyczna firma Denique z Warszawy i nie tylko ta jedna kosmetyczna, mają w swoim pkd działalności budowlane... jak to możliwe... każdy z grona gdzieś ociera się o samochody albo lakiery..
@kknnoo: Ja to rozumiem, że się wytrącasz przy kobiecie, która nie daje się kontrolować, nie poddaje się oficerowaniu.. Bez obaw nie jesteś jeden :) Pod tym względem można by ciebie włożyć do jednego śpiwora w symbiozie z @1korner :D
@cellista: miałem chwilę słabości za którą przeprosiłem, nikogo nie oficeruję, co najwyżej ostrzegam, moim zdaniem dyskusja z nim w tej sprawie nie ma sensu, nie jestem uprzedzony, próbowałem, nie raz i się o tym dobrze przekonałem, porównanie mnie do niego to cios poniżej pasa :) wycofuje się z gadki prowadzonej w sposób który przyprawia mnie o ból głowy, fakt że jesteś kobietą (lub brodatym arabem lub cokolwiek) nie ma tu nic
@kknnoo: Czyli jednak w coś wycelowałam, oberwało się po głowie i poniżej.. Popatrz bo ja miałam dziś w planie dla zmyłki być jak przyczajony tygrys, ukryty smok ;) Z 1korner, z paniami się z pewnością dogadacie..
@cellista: > Cytowany tekst...Uważaj proszę na słownictwo kiedy mnie podchodzisz :)

you've got it!. Poprawie sie ale po coś to było:)

Nie wiem skąd sie wzięłaś ale myśląlem ze juz bardziej zagmatwanie ode mnie nie da się pisac a tu okazuje sie ze człowiek powinien nie traić nadzieji do końca:)

Cytowany tekst... Ja się ich w zeszłym roku pytałam co to za przyjemność brać kobietę nieprzytomną po środkach bo normalnie zdobyć
@cellista: > Cytowany tekst... "Swoją" tj. ze swojego najbliższego środowiska, "kosztowną" bo poprzednie zamówienie wyżej selekcjonowanej kobiety nie wypaliło, zjadły ich koszty stąd sięgnęli po taką, którą mieli pod ręką.

czy ona byłą taka do końca "swoja" to można mieć wątpliwości. Nie miała pojechac i poudawać bo to by nie przeszło. Coś było powodem ze nie wahali sie ja zutylizować.
@stopmanipulacji1111: Raczej usiłuje odgrywać rolę dobrego policjanta a wychodzi mu bokami co innego..
Jeśli chodzi o developerów to należałoby poszukać w wśród tych najbogatszych.. O Przemku pisali mi w maju, zarówno przy końcówce lutego jak i po zdarzeniach M.Ż za mną łazili, T. wychylił się w tym mc.. Czy to możliwe, żebym przez tyle czasu figurowała w rankingach pozostawiając jak to pisał zesłannik "resztę daleko w tyle"? czy znowu rozważają mnie
Nie wiem skąd sie wzięłaś


I pisze to człowiek namierzający dziewczyny :)

ale myśląlem ze juz bardziej zagmatwanie ode mnie nie da się pisac a tu okazuje sie ze człowiek powinien nie traić nadzieji do końca:)


Piszę w sposób dostatecznie jasny dla zainteresowanych moją osobą, inwigilujących czy nie.. strawny dla mnie samej bo siebie w tej sytuacji traktuję podmiotowo w przeciwieństwie do uprzedmiatawiającego mnie zewsząd bydlęcia i inaczej siebie figurującej ponad pode
@Evergreengo: Cytowany tekst... "Swoją" tj. ze swojego najbliższego środowiska, "kosztowną" bo poprzednie zamówienie wyżej selekcjonowanej kobiety nie wypaliło, zjadły ich koszty stąd sięgnęli po taką, którą mieli pod ręką.

czy ona byłą taka do końca "swoja" to można mieć wątpliwości. Nie miała pojechac i poudawać bo to by nie przeszło. Coś było powodem ze nie wahali sie ja zutylizować.

Tak dostatecznym powodem utylizacji może być wychylenie się spoza scenariusz i narzuconej