Wpis z mikrobloga

Nie byłem nigdy wzorowym chłopakiem


@Mariusz_Drugi: A czy ona byla wzorowa dziewczyna? Panowie, wiem, ze tak na wbito do glowy, ze jak cos sie sypie, to jest nasza wina. Ale trzeba skonczyc z tym nonsensem. Nie ma czegos takiego, jak wzorowy partner, czy partnerka.

Mechanizm samoumartwienia jest dla mezczyzn prosty: rzucila Cie - jestes do dupy. Ty ja rzuciles - i tak byles do dupy. Tak to, w sporej liczbie, widza
@elokompaniero: Zdecydowac sie na malzenstwo, to nie sztuka, ale wziac za nie odpowiedzialnosc, juz tak. A roznica pomiedzy wiekszoscia kobiet, a mezczyzn polega na tym, ze kobiety mysla pierscinkach, sukniach, domu i dzidziusiu, a mezczyzni, skad na to wziac i jak to utrzymac. Bo to na nich glownie spadnie ten obowiazek.

Wiec nie dziwi mnie odwlekanie ostatecznych decyzji i deklaracji, jesli w ciagu lat zwiazku nie pojawia sie swiatelko o jednoznacznie
@trusia pierścionek jest zapewnieniem o uczuciach i o ich trwałości, to deklaracja ze wybieram właśnie tą osobę na przyszłą żonę i matkę moich dzieci. Po za tym gdyby ich związek był dobry a OP na prawdę zakochany to by tyle nie zwlekał z deklaracjami (zakładając ze są dorosłymi ludzmi a nie dziećmi), a jeśli nie dobry (gdyby był dobry to by sie nie pojawił ktoś inny) to po co marnować ponad 4
@Mariusz_Drugi: Miałem ostatnio podobną sytuację i bardzo Cię rozumiem. Najgorzej gdy nie ma co robić - siedzisz/leżysz o romyślasz co mogłeś zrobić źle, co można było zrobić inaczej aby los był inny. Tysiąc myśli na minute. A może niedługo wróci? Może zrozumie, że popełniła błąd? Nie, to tylko ułuda.
Ta pustka jest najgorszym uczuciem jakiego do tej pory doznałem. Nic nie ma sensu, nic Ci się nie chcę, zjesz przez cały