Wpis z mikrobloga

Murki chciałbym podszkolić swojego excela, tak żeby bez problemu śmigać w finansach i księgowości, żeby bez problemu ogarniać na poziomie korpo. Polecacie jakieś konkretne kursy ? Wolałbym polskie ale mogą być angielskie, jak sporo lepsze.
#excel #korposwiat #korpo
  • 9
  • Odpowiedz
@Mysciak: Czy ktoś może delikatnie naświetlić wymagania, o których pisze Mysciak? Nie mam zielonego pojęcia czym się ta grupa zawodowa zajmuje, ba, korpo z własnego doświadczenia kojarzy mi sie tylko z PZU albo Plus GSM - rozumiem że to zapewne stanowiska w tego typu firmach na szczeblach poziomu headoffice? To nie moja ignorancja, raczej fakt emigracji wieki temu, szczerze pytam.
#korpo #excel
  • Odpowiedz
@papapapuga: Ogolnie na wiekszosci stanowisk finansowych wymagana sa przynajmniej podstawy excela, czy to przy raportach czy zrzucaniu i obrabianiu danych z systemow ksiegowych. Zazwyczaj chodzi o jakies tabele przestawne, wyszukiwania poziome i pionowe, zmiany, wypelnianie, sumowania warunkowe. No ogolnie takie rzeczy. Im wyzsze stanowisko tym wiecej sie wymaga bo zazwyczaj excel to podstawa pracy, a nawet jezel itylko dodatek to przydaje sie ogarnianie.
  • Odpowiedz
@Mysciak: Chcesz się odnajdywać w korpo, mieć Excela w jednym palcu, a nie potrafisz nawet znaleźć odpowiednich kursów w necie? Zero inwencji, wszystko podane na tacy? Jak pójdziesz do finansów i księgowości, to też będziesz siedział na dupie i czekał aż ktoś zrobi za Ciebie? No ludzie...
  • Odpowiedz