Wpis z mikrobloga

#!$%@? chyba sobie wstawił metalową płytkę w szczękę


@Lysy_i_slepy: Wystarczy nosic aparat na zeby i juz sie robi poprawa. Jeszcze pare lat temu tez mialem taka troche szczurza gebe jak on na pierwszym obrazku a po aparacie i dobrej (czyt. $$$) pielegnacji szczeka wyglada duzo lepiej.

Oczywiscie mogl tez #!$%@? sobie operacje na wypchniecie, ale raczej media by o tym wiedzialy, bo to nie jest cos co mozna latwo ukryc.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: A to nie jest czasem tak że będąc takim Elonem łatwo ukryć taką operację? Nie pokazujesz się przez kilka tygodni w mediach i potem wychodzisz z nową szczęką. On chyba sobie też robił nos i o tym ludzie dowiedzieli się gdy sam o tym powiedział.

Nawet nie wiedziałem że są jakieś aparaty do poprawy szczęki, człowiek uczy się całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: Jest normalny aparat na zęby, który poprawia tobie układ zębów a to wpływa na kształt dolnego łuku.

No i jest jeszcze aparat do faktycznego wyciągnięcia dolnej szczęki, zapomniałem jak się nazywa, ale można sobie wygooglać wszystko o takiej operacji.

A co do chowania się przed mediami to nie wiem, możliwe, ale wydaje mi się bez sensu tylko po to publicznie się nie pokazywać, nie chodzić na spotkania biznesowe, kontrakty
  • Odpowiedz
@Hatespinner: To nawet nie wiedziałem że można takie rzeczy robić aparatami, zawsze mi się kojarzyły tylko z gimbusami z wystającymi zębami

Nie no, zauważ że nie ma zdjęć Elona ani z pracy, ani ze spotkań biznesowych. Jedynie gdy pokaże się gdzieś publicznie, na jakimś wywiadzie czy przemówieniu. Wystarczy na wszystkie spotkania jeździć autem i się nigdzie nie pokazywać by nie ujawniać swojego wizerunku. Putin chyba też tak robi przy jego
  • Odpowiedz
@narkotyki: Bezos wygląda dużo lepiej niż Musk, ogolił się i poprzerzucał trochę ciężarów i wystarczyło, nie trzeba było przeszczepiać sobie włosów z jajec na łeb żeby mieć ładną grzywkę i wstawiać sztuczne implanty do ryja żeby szczęka wyglądała ładnie na zdjęciach
  • Odpowiedz