Wpis z mikrobloga

@stop_dyskryminacji_zielonek: Normalnie to oczywiście, że tak, ale ja tylko odniosłem się do tego śmiesznego obrazka. Gdybyś tak przy obecnych warunkach, z dnia na dzień miał zarabiać 300k pln na miesiąc, to serio zastanawiałbyś się czy innym z tego powodu też będzie lepiej?
@stop_dyskryminacji_zielonek: Sorry ale mając 300k miesięcznie jestem w stanie zapewnić sobie i swojej rodzinie dostatek o jakim większość społeczeństwa morze tylko pomarzyć. Nie specjalnie by mnie interesował dostatek innych. To co przytoczyłeś to pusty frazes, którego znaczenie chyba nie do końca odkryłeś.
@Kauabang: No tak, ludzie głosują na tych co obiecują że coś im dadzą to logiczne, ale że korwin to pajac bo chce tak jak wielu innych normalnie myślących ludzi trochę odpowiedzialnosci za swoje życie to już pajac
@pathfinder0: I nawet zakładając mega nierealny scenariusz, że korwin by wygrał, to kto by żądził? Kogo by obsadził w roli ministrów? Tych normalnie myślących ludzi to nie zbyt wielu skoro 4,76
@Kauabang: Najlepsze jest to że w tym 4,76 % moze 3% przeczytało jakąkolwiek książkę związaną z konserwatywny liberalizmem i interesuje się na tyle by móc cokolwiek w tym temacie powiedzieć. Chciałbym się mylić i sądzić ze te 4,76 to taki pstryczek w nos od osób którę mogły a nie zagłosowały, bo powiedzmy sobie szczerze że Korwin i jego "popularność" przysparza mu tyle samo a może nawet więcej wrogów co zwolenników. To
@pathfinder0 Korwin I odpowiedzialność za swoje życie? Mówisz o człowieku, który proklamuje konserwatywny tryb życia a sam prowadzi się co najmniej "liberalnie". Dla mnie to zwykły pozer.

Kiedyś jako młody dzieciak na niego głosowałem. Od tego czasu zmieniłem się o 180 stopni, jego konserwatyzm obyczajowy mnie obrzydza. Człowiek, który mówi że jest za wolnością, a tłamsi tę wolność w stosunku do najzwyklejszych ludzkich zachowań nigdy nie będzie miał mojego szacunku.

Nawet nie
@Sirion: Jakie to ma znaczenie dla mnie że założmy porzucił żonę i "zrobił" dwojkę dzieckiaków jakiejś kobiecie, to jego życie prywatne które nijak wpływa na moją wizję mojego życia. Ludzię się rozstają z wielu powodów, nie mnie to oceniać co było powodem jego rozwodu. Nie jestem i nawet nigdy nie myślałem by być jego internetowym obrońcą, dla mnie liczy się efekt jego działania i rozgłos jakiemu nadał idei konserwatywno - liberalnej
@pathfinder0 Ok, w przeciwieństwie do 99% internetowych wolnościowcow Ciebie mogę szanować za to, że coś przeczytałeś i nie podążasz jak owieczka za populistycznymi hasłami. Niemniej, ja się nie zgadzam z wieloma gospodarczo - liberalnymi hasłami, więc w głównej mierze stąd wynika moja niechęć do Korwina (między innymi, bo powodów jest więcej).

@Sirion: Spoko :) każdy ma swoje zdanie, ja po prostu nie zatrzymałem się w miejscu i na jednym człowieku, moja ciekawość i uzależnienie od logiki wyplywającej z tej literatury jest wprost proporcjonalna do głupoty w dzisiejszych czasach z którą na co dzień przychodzi mi obcować. Poźna godzina po alkoholu ciekawiej się konwersuje :)
Po jaki #!$%@? mi korwin skoro mogę mieć 10k na dzień?

@Kauabang: nie ważne, ile masz kasy, ale ile za tę kasę możesz kupić. Pamiętaj, że w XX-leciu między wojennym chleb kupowało się za walizkę banknotów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pod kątem TWOICH poglądów i aby TOBIE było lepiej (nie oszukujmy się). Jeśli miał bym pływać w hajsie to tak naprawdę zwisało by mi kto by był przy żłobie bo to i tak jeden #!$%@?


@Kauabang: and this is why we can't have nice things