Wpis z mikrobloga

  • 2382
Mirki, taka sprawa. Oddałem auto do mechanika, a że pracownicy nie zauważyli że mam kamerę, nagrało się kilka dziwnych rzeczy - m.in. jazda w celach prywatnych, łamanie przepisów i rżnięcie silnika. Czy dobrym pomysłem jest zmontowanie jakiegoś filmu i wrzucenie w sieć? Tata mi mówi, że nie, ale ja chciałbym, w ramach przestrogi, nie chcę tak tego zostawić. Co myślicie?

#mechanikasamochodowa #polskiedrogi
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damasweger: jazda w celach prywatnych... wytłumaczą się, że to w ramach jazdy testowej. Pałowanie silnika było na zimno? Jesli nie, to też nie ma co imby robić. Chyba, że naprawa nie wymagała tego.
  • Odpowiedz
właściciel stwierdzi, że to inicjatywa jego pracowników z którą nie ma nic wspólnego i puknie cię za to, że naruszasz jego dobre imię.


@esox: Jako klient oddajesz pojazd do warsztatu, jako firmy, a nie indywidualnego pracownika. Odpowiada zatem za niego firma/szef. Zatem takie twierdzenie właściciela jest z miejsca nieważne. W razie czego i tak będzie on odpowiadał (chyba, że sprawa karna), a nie pracownik. Później może sobie dochodzić swoich praw względem pracownika.
Dobre imię warsztatu naruszyli sami pracownicy takim zachowaniem. Pokazanie prawdy nie może być takim naruszeniem.

nie bądź c--j. Właściciel mógł nie widzieć a tylko mi gnoju narobisz przez
  • Odpowiedz
Tak, mozesz nagrywac i upubliczniac o ile jest nagrane tylko miejsce publicze, np. droga a nagrane jest tylko video i bez glosow. Jesli bylo audio wlaczone to moga cie o podsluchiwanie oskarzyc zgodnie z prawem cywilnym. To samo, jak nagrales warsztat. Czyli lepiej nie
  • Odpowiedz
@Damasweger: Powiedz, że jeździli i katowali twoje auto i nie mów, że masz film. Powiedz, że znajomi wielokrotnie widzieli, w końcu znają twój samochód.
Zostaw sobie asa na koniec.
Niech się najpierw pracownicy zbłaźnią przed szefem i wyrzucą z siebie stek kłamstw.
  • Odpowiedz
@Damasweger:

Pomysł związany z wystawieniem faktury za wynajem Twojego samochodu na 14 dni wydaje się być całkiem rozsądny. Jeśli jeszcze masz działalność, to już w ogóle b---a.
Wygooglowane na szybko: http://www.szybkoauto.pl/cennik

Cena wynajmu Volvo V70 przy okresie 14 dni wynosi 330 złotych na dobę. Pomnóż to razy 14 i wystaw fakturę, wyślij poleconym z potwierdzeniem odbioru i czekaj
  • Odpowiedz
Kto zabiera w celu krótkotrwałego użycia cudzy pojazd mechaniczny,


@terwer358: Szczerze mówiąc ten prezepis jest tak napisany, że sam nie byłem pewien czy go nie zmyśliłeś i kolejne zdanie nie będzie brzmiało

ten zgnije w Sztumie


... a jednak istnieje :)
  • Odpowiedz