Wpis z mikrobloga

Czytając w gorących wpis mirka, który zagadał do różowej, która okazała się zajęta, przypomniał mi się jeden rak z mojego życia, na wspomnienie którego do tej pory robię kółka po pokoju xD
Jakieś 2 lata temu, rynek #wroclaw. Taguję, bo może mirek i przeczyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żwawym krokiem lecę z uczelni do domu, kiedy nagle na mojej drodze staje jakiś koleś. Mocne 3/10, zdecydowanie poza moim kręgiem zainteresowań. Zagaduje, czy miałabym ochotę na kawę. Pytam o charakter tej kawy - koleżeńskie spotkanie, randka? - jestem otwarta na nowych znajomych. Randka. Niestety, miło było poznać, ale mam faceta.
Alvaro mode on


Mówię, że przykro mi, ale ta ściana jest nieprzesuwalna.
Dowiedziałam się wtedy, że jestem ku&wą z krzywym ryjem xDD

Cumple, nie róbcie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#truestory #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 109
@Zazdroscisz: Chłopak był z tych, którzy uparli się na bycie z kimkolwiek. A ja jestem z natury miła dla ludzi i najwyraźniej pomyślał, że to coś MUSI znaczyć. No i trochę się na tym przejechał, bo w końcu zerwałam z nim kontakt.
@Zazdroscisz A teraz spójrz na jego punkt widzenia. Stoisz sobie pod żabką dzień jak co dzień. Twoje życie traci powoli sens, lecz widzisz ją. Z dala idzie tym swoim idealnym niewinnym lecz wodzacum krokiem, bawiąc się palcem wskazującym swoimi zajedwabistymi włosami. Twoja skroń zaczyna pulsować coraz mocniej. Już wiesz że całe życie czakałes na kogoś takiego jak ona. Przychodzisz pod żabka codziennie licząc że ją spotkasz. Kiedy w końcu ja dostrzegłeś zaczynasz