Wpis z mikrobloga

G2A największy syf jaki mógł być - wydałem ponad 100zł na klucz do gry PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Co się okazało - to jest duplikat. Tak więc napisałem spór, sprzedawca nie odpowiedział przez tydzień, spór zamienił się w roszczenie. Poproszono mnie o screeny na której widać komunikaty przy aktywacji klucza oraz biblioteke - więc wysłałem. Wtedy sprzedawca poprosił o screeny tego jak pisze do supportu steam o date aktywacji klucza - napsisałem, niestety polityka steam nie pozwala na udostępnianie takich informacji. I co? Roszczenie zostało rozpatrzone pozytywnie na korzyść sprzedającego. Sram na G2A i nigdy więcej nic tam nie kupie. Stfu @G2A_Team #g2a #pubg #oszukujo

Już #!$%@? lepiej kupić gre na allegro gdzie jest mniej bezpiecznie, niż #!$%@? na G2a "Gdzie masz 100 procent #!$%@? pewności"
goczan - G2A największy syf jaki mógł być - wydałem ponad 100zł na klucz do gry PLAYE...

źródło: comment_5fAQiygH3wQQCE0kbQzAw65eiYt2gVNk.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
G2A największy syf jaki mógł być


@goczan: to już wiadomo od kilku lat, nigdy w życiu nie zrobię tam kolejnych zakupów. Niby kupujesz od gościa, który ma pozytywne komentarze, a i tak może być wałek. Wolę dać więcej i mieć pewność, że wszystko będzie działało jak trzeba.
  • Odpowiedz
@goczan: przecież g2a to janusze co dorobili się na platformie do sprzedawania kluczy zakupionych kradzionymi danymi kart kredytowych. Wybili się tylko na tym co pisze @algus - reklamują się u każdego #!$%@? ytubera/streamera. Tych #!$%@?ów którzy biorą pieniądze za reklamę tych frajerów też powinno się bojkotować.
  • Odpowiedz
@goczan: Nigdy nie miałem większych problemów z g2a, składałem kilka reklamacji. Skoro nie da się określić daty aktywacji to sprawa powinna zostać rozwiązana na Twoją korzyść.

  • Odpowiedz
@goczan: Dostałeś podwójną nauczkę za jednym razem - nie trzeba było kupować gównianej gry jaką jest PUBG, która jest sztuczne pompowana przez całą YouTubo-Twitchową bandę, a po drugie nie kupować na G2A.
  • Odpowiedz
@goczan: W takich serwisach płaci się kartą lub PayPalem, wtedy masz szansę na odzyskanie $$ niezależnie od widzimisię sprzedawcy. Taka nauczka na przyszłość, dość kosztowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz