Wpis z mikrobloga

G2A największy syf jaki mógł być - wydałem ponad 100zł na klucz do gry PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Co się okazało - to jest duplikat. Tak więc napisałem spór, sprzedawca nie odpowiedział przez tydzień, spór zamienił się w roszczenie. Poproszono mnie o screeny na której widać komunikaty przy aktywacji klucza oraz biblioteke - więc wysłałem. Wtedy sprzedawca poprosił o screeny tego jak pisze do supportu steam o date aktywacji klucza - napsisałem, niestety polityka steam nie pozwala na udostępnianie takich informacji. I co? Roszczenie zostało rozpatrzone pozytywnie na korzyść sprzedającego. Sram na G2A i nigdy więcej nic tam nie kupie. Stfu @G2A_Team #g2a #pubg #oszukujo

Już #!$%@? lepiej kupić gre na allegro gdzie jest mniej bezpiecznie, niż #!$%@? na G2a "Gdzie masz 100 procent #!$%@? pewności"
goczan - G2A największy syf jaki mógł być - wydałem ponad 100zł na klucz do gry PLAYE...

źródło: comment_5fAQiygH3wQQCE0kbQzAw65eiYt2gVNk.jpg

Pobierz
  • 25
@goczan: Jest nam przykro z zaistniałej sytuacji. Weryfikacja sporu jest weryfikowana przez naszych specjalistów po dogłębnej analizie, lecz jeżeli uważasz że nie słusznie sprawa została rozpatrzona na korzyść sprzedawcy, możesz napisać do nas wiadomość na helpdesk@g2a.com. Nasi koledzy postarają się pomóc Ci w tym przypadku. Pozdrawiam, Peter S. G2A Team
@goczan: kilka spraw w skrócie - klucze na alledrogo często pochodzą z tych samych źródeł co klucze na g2a czy na innych podobnych stronach. Ba, często są z tych stron kupowane.

Śpiewka o kontakcie ze steam jest standardową gadką w przypadku wątpliwości, dobry sprzedawca, mało raportów lub brak, klucze z w uj legitnego źródła. Jeżeli nie rozpatrują Twojego raportu na Twoją korzyść, musi być coś podejrzanego, a to na Twoim koncie
@goczan: Kupowałem kilka razy na G2A bez konta i G2A Shield i raz ktoś okradł mnie na 20zł. Później założyłem konto i kupiłem już trochę gierek czy gift cardów razem transakcji około 50 i były też gry za około 200zł i nikt mnie nie okradł a kupowałem bez G2A Shield. W sumie kupowałem od sprawdzonych sprzedawców 98%-100% pozytywów. Raczej to nie wina G2A że kupiłeś klucz od jakiegoś szemranego typa :P