Wpis z mikrobloga

Taksówkarz wraz z dwoma innymi typami rzucił się na mnie pod PKiN


@Fire998: No dobra, jak już ochłonąłeś, to opowiedz jak to było naprawdę. Za co się na ciebie rzucili? Pewnie za niewinność? A może pyszczyłeś do nich sądząc, że takiego boksera nikt nie ruszy i się przeliczyłeś?
Nie wierzę, że dostałeś za niewinność, sorry. Brak jakiegokolwiek kontekstu wydarzenia każe mi podejrzewać, że ty byłeś siłą sprawczą całego zajścia.
  • Odpowiedz
@lukaszzz: Nie zrobiłem obdukcji, złożyłem tylko zawiadomienie o naruszeniu nietykalności. Ale skoro jedno może tłuc się w nieskończoność to Panowie z policji polecili aby dojść do niego za pomocą wykroczenia, jakie popełnił

@senorgarcia

Na początku, kiedy siedziałem w aucie akcja z butelką miała miejsce w momencie, kiedy spytałem o wyjazd za szlaban. A kiedy już za niego wyjechałem wyszedłem z auta, by zrobić zdjęcie jego taksówki, która stała zaraz za nim
  • Odpowiedz
@Fire998: paski, numoer boczny na paskach, syrenka, kogut, cennik na szybie, "taxi" wbite w dowód- to musi mieć auto. Nie musi przynależeć do żadnej korpo, jest to wtedy tzw. "Taksówkarz niezrzeszony".
  • Odpowiedz
@senorgarcia: opis szczegolny jest zrobiony przeze mnie jako swiadka. Zostal ochlapany woda za to ze krzyczal " #!$%@? cierpow . Tylko uber. #!$%@? tu zarobicie. " do jednego krzyczal frajerze, pedale i dlatego zostal Ochlapany woda. wielokrotnie taksowkarze mowili zeby odjechal i nie szukal problemow to ten aby podkrecic sytuacje wyciagnal telefon i zaczal robic zdjecia i nagrywac nie majac tak naorawde zadnego powodu aby to robic. Nikt mu nic nie
  • Odpowiedz
@lolek111: Jeszcze raz do Ciebie napiszę, bo jestem pewny że nie jesteś żadnym świadkiem tylko osobą ze zdjęcia:

Załatwiamy to po swojemu? Podam ci nr konta na który zrobisz przelew, albo oficjalnie dostajesz wezwanie na Wilczą i sprawdzenie Twojej taryfy pod kątem administracyjnym to już z Urzędu i mandat za parkowanie na B2 od SM
  • Odpowiedz
@Fire998: jak to nie zrobiłeś obdukcji !!?? Przecież to podstawa! Bagiety były, spisały kogo trzeba, dobrze. Teraz obdukcja, zawiadomienie na komende, ustalenie sprawców, sprawa karna i powództwo cywilne. Czego chcesz jeszcze, bawić się w strażnika teksasu, czy wymyślać im mandaty za złe parkowanie !?
  • Odpowiedz
@vyrne: nie ma takiego paragrafu KK jak "otwarcie ognia na człowieka", jest za to przekroczenie granic obrony koniecznej. Obrona konieczna jest kontratypem, broń przestaje być bronią a zaczyna być "środkiem odparcia bezprawnego ataku", a sąd będzie badał czy przypadkiem, adekwatniejszym "środkiem odparcia bezprawnego ataku" nie byłaby np pięść, gaz, nóż czy pałka. Ale użycie środka przypominającego broń, sprowadza "rozmowę" na poziom broni palnej, co może się źle skończyć.
  • Odpowiedz
@Fire998: > Załatwiamy to po swojemu? Podam ci nr konta na który zrobisz przelew, albo oficjalnie dostajesz wezwanie na Wilczą i sprawdzenie Twojej taryfy pod kątem administracyjnym to już z Urzędu i mandat za parkowanie na B2 od SM

Padłem hah. Gówno masz, gówno mu możesz zrobić taka jest prawda. Jak masz dowody to na Policję i dojadą go, potem do sądu pozew cywilny. Pisaniem że przelej kasę albo Cię pały
  • Odpowiedz
taksówkarze serio mają problem do rowerów veturilo. jak przejeżdzałam na zielonym przez jezdnię (tak, trzeba przeprowadzic rower) to taksówkarz jadąc z boku mając czerwone światlo we mnie wjechał i zaczął wyzywać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz