Wpis z mikrobloga

nie za bardzo rozumeim tego wykopu.. Fire, liczysz na to, że ktoś ci przyprowadzi tego taksówkarza pod dom? Masz zdjecia, masz świadków.. idziesz na policję sprawa załątwiona. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Fire998: Mi kiedyś w Sopocie kilku grubych januszy chcialo zrobic podobna akcje :) Wylali na mnie butelke wody i zaczeli sie sadzic i pyskowac. To byly godziny ranne, jezdzilem cala noc i nie mialem nawet sily i ochoty wysiadac juz z auta zeby z nimi inaczej rozmawiac. Po prostu pojechalem do domu bo to i tak mial byc moj ostatni kurs. Ale Ci tutaj grubo przegieli, powodzenia mireczku :)
  • Odpowiedz
@Fire998: A nie wiozłeś tym samochodem przyadkiem jakiegoś laptopa / komputera i on został tą wrzuconą do środka wodą nieszczęśliwie zalany? Przypomnij sobie że przecież tak było.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o korporację to sprawa wygląda tak że sama syrenka i kogut to za mało


@Fire998: Ale dlaczego taxi ma byc w korporacji??? Przeciez nie musi byc w żadnej i nie musi być z tą taksówką żadnego kontaktu telefonicznego. Może być niezrzeszona i jedyna możliwość skorzystania z niej to podejście na postoju lub zatrzymanie ręką na ulicy.
  • Odpowiedz
@Mastersoon: Jak byś coś trenował to byś wiedział, że walka polega na zarządzaniu dystansem. Jak chcesz #!$%@? zarządzać dystansem względem trzech różnych celów naraz? Do tego np ścisk + trzech ciężkich januszy i masz problem, nie masz gdzie się ruszyć nie masz jak robić uników, nie masz jak kopać. Jednym słowem i Herkules dupa kiedy ludzi kupa. Jak się nie znasz to się nie odzywaj bo się ośmieszasz internetowy wojowniku.
  • Odpowiedz
@Mastersoon: Jestem prawakiem z krwi i kości, ale trzeba czasem wyrosnąć z ławkowego otoczenia gdzie istnieje tylko prawo siły. Charyzma, sposób retoryki > Siła, wielokrotnie uratowało mi to skóre, i powiem ci że używając móżgu można nawet zarabiać przyzwoite pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Fire998: taktyk, nie znam sytuacji, ale miałeś rację że nie startowałeś do trzech ludzi jednocześnie, to zła taktyka nawet umiejąc się bić bo dobra bomba wyłącza z gry tylko jednego a dwóch nadal jest i cośtam rękami mogą machać, a nie wiadomo czy czegoś przy sobie nie mają. Piszę to mając głównie na myśli mirków, ktorzy piszą jakieś głupoty o rotacji głową bo to brzmi jak mądrości gimbusa, a nie
  • Odpowiedz