Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, Mirki. Wiecie co? Jestem tak wychowany, że nie śmieję się z nikogo bez powodu, nie heheszkuje jak widzę, że w pracy komuś coś nie idzie i nigdy nie szeptam nikomu nic tylko jak mam coś powiedzieć to mówię otwarcie.

Dziś mnie strzelił benis jasny pieruńsko kulisty. Montowałem pompę głębinową, która prowadzi wodę do zakładu produkcji wody i takie tam. Mamy nowego kierownika, taki #!$%@? pajac lat 35, inżynier oczywiście. Rozumy to zjada codziennie na śniadanie i obad. Siedzę kuwa 17 metrów w studni i montuje sobie pompę i nagle słyszę jak mówi do kierowcy:

- ooo pacz hihihiih jak się męczy, oohoho może tam go zamkniemy hihihiih

- te młody we tam szybciej bo ci powietrza zabraknie

Zacząłem się #!$%@? i mówię czy nie ma czegoś do zrobienia bo mnie denerwuje takie takie piehdolenie nad głową. Chwila spokoju ładnie pięknie i słyszę:

- ooo hihihiih jaki nerwus, żeby mu żyłka nie pękła tylko hahaha

Wyszedłem z tej studni, zdałem rękawiczki, dałem mu klucz i powiedziałem, że jak ma zamiar robić heheszki to niech #!$%@? na dół i sam się męczy z tym i właśnie siedzę w sklepie i pije zimną wodę. Przed chwilą dzwonił dyrektor i #!$%@?ł mnie, że jestem bezczelny, że mam się tak nie odżywać do kierownika bo nie mam prawa.

Taki #!$%@?, dostałem naganę ale żaden śmieć nie będzie mi heheszek ze mnie robić jak nie ma pojęcia, w którą stronę się kręci śrubą, żeby ją odkręcić :>

Nienawidzę ludzi, którzy stają wyżej niż oczy mają. Serio, nic mnie bardziej nie denerwuje niż właśnie takie heheszki bez sensu. Żartować lubię ale nigdy jak widzę, że ktoś nie ma ochoty na to.

#pracbaza #zalesie
  • 83
@frikuu Bardzo chciałbym zmienić pracę, choćby ze względu na zarobki. Czekam aż mój różowy zda egzamin na aplikację i chcemy się przeprowadzić do Trójmiasta ale ja niestety nie mam skonczonych studiów.. więc ciężko z pracą chyba dla mnie..

@chalwaklb a dziękuję :D

@kokakabana trzeba znać swoją wartość i nie dać sobie pluć do kubka, tata nauczył! Tato pozdrawiam!!!

@sing jak on ma zrobione paoiery, że nie może wchodzić na -2 metry i
@Nomadus: To tylko potwierdza fakt, że frajerek jest z polecenia. Żaden szanujący się dyrektor nie pozwoli na takie gówniane traktowanie pracownika, który #!$%@? najcięższą robotę. A dodatkowo jest skończonym #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Weź kredyt, zmień pracę a studiami się nie przejmuj, każdy dzisiaj by tylko chciał być kierownikiem a prawda jest taka, że studia Cię niczego nie nauczą poza straconą kasą i czasem. Chyba, że