Wpis z mikrobloga

#trojmiejskimotospot #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motoryzacja #samochody


Ostatni motospot odbył sie miesiąc temu, o nowym cisza, to może tym razem zamiast siedzieć na tyłku przy ognisku chcecie poczuć trochę sportowych emocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
W najbliższą niedzielę odbędzie się 3 runda SPAM


Wziąć udział może każdy właściciel sprawnego samochodu, jako bywalec gwarantuję dobrą zabawę :)
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/113085666017501/

A na zachętę zdjęcie z moich zmagań z zeszłego roku, więc trochę #carboners i #pokazauto ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz ncpnc - #trojmiejskimotospot #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motoryzacja #samocho...
źródło: comment_sGbpHSFx0BC8x89SW0TR6hZnXTCaYQeC.jpg
  • 27
@ncpnc: Ciekawa opcja. A gdzie się ta zabawa obywa? Może wpadnę w roli widza - w tym sezonie raczej poświęcam się szlifowaniu umiejętności (i kolan) na moto.
Zapomniałem zawołać @m4rk @MichasQGP
@mathix: Wszystko jest na stronie wydarzenia.

Szczegółowe informacje
Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego zaprasza po raz kolejny na zawody dynamicznej jazdy samochodem, pod nazwą Samochodowy Puchar Automobilklubu Morskiego, które odbędą się 13. sierpnia (niedziela) w Gdyni.

Samochodowy Puchar Automobilklubu Morskiego (w skrócie: SPAM) to zawody dynamicznej jazdy samochodem osobowym na czas. Celem jest podnoszenie swoich umiejętności kierowania pojazdem oraz dobra zabawa. Na wydarzenie składają się dwie próby sportowe,
@Polinik: To nie sa wyscigi sensu stricto, mozliwosci pojazdu mają drugorzedne znaczenie. Przyjezdzaja tam 20-letnimi maluchami i nowymi AMG, kazda polka cenowa i dowolny rocznik. Na tych probach licza sie glownie umiejetnosci kierowcy, a przede wszystkim dobra zabawa. Nie podchodz do tego ambitnie, tam naprawde jezdza wszystim i maja mozliwosc sprawdzenia sie bo to glownie o to chodzi.

p.s. Najlepsze czasy na prbach technicznych wykręcają tam właściciele lekkich i zwinnych miejskich
@ncpnc: a ja się wstydzę, ze zrobie #!$%@? czasy ;) poza tym, w dalszym ciągu nie jestem pewien swojego samochodu i czekam następnego momentu, żeby go oddać na gwarancje. Ale przyjadę pewnie popatrzeć. Także jazdę sobie podaruje.
@Polinik: na ostatnim była laska w BMW X5, słabo jej parkowanie tyłem wyszło, ale tam jest naprawdę duża rozpiętość aut ;)
@mrgreeneye Ciebie chyba encepence nie zawołał