Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakiś bardzo dobrze znany neurlog/ortopeda/fizjoterapeuta, może być nawet z TV, który bierze dużo za wizytę, ale chce być pewny że mi pomoże z odcinkiem lędźwiowym. Bo już nie mam siły chodzić do każdego i płacić po 150zł za wizytę i ta sama śpiewka.

#neurolog #lekarz #szukamlekarza #katowice #rudaslaska #swietochlowice #kiciochpyta #pytaniedoeskperta #pytanie #pomocy #mirkokoksy #silownia #crossfit #swietochlowice #tarnowskiegory #gliwice #zabrze #leki #medycyna #zdrowie #farmacja #leczsiezwykopem #sor #szpital #nfz #fizjoterapia #ortopeda
  • 11
@Zolek Ja ze swojej strony polecam ośrodek w centralnej Polsce- Columna Medica, Łask ul. Wakacyjna.
Tydzień turnusu kosztuje 3600zl. Na miejscu masz i ortopedę i neurologa i neurochirurga. Są naprawdę dobrzy, sam korzystam i polecam.
@Zolek: może spróbuj się skontaktować z dr Biernatem. Nie mam pojęcia ile bierze, ale gość prowadzi też kanał na yt Rozumicialo i po tym co tam mówi sprawia wrażenie fachowca. Z resztą pracował z polskimi siatkarzami więc musi się znać na robocie.
@rudy_bigos boli, zniesiona lordoza, wstępny etap zmian dyskopatycznych, nie widać przyczyny, mięśnie wzmacniane były, ćwiczę kalistenike, najbardziej boli przy siedzeniu, a siedzę po 6h na dzień, do tego teraz na jogę chodzę