Wpis z mikrobloga

Dziś wieczorem wpada do mnie Karolina #rozowypasek z #warszawa poznany wczoraj na #tinder umówiliśmy się u mnie w mieszkaniu wieczorem, wiadomo w jakim celu. Zjemy kolację oraz wypijemy bardzo dobre wino. Ma szczęście dziewczyna, że dobrze gotuje i mnie pozna #wygryw. Jeśli będzie dobra w łóżku może zaproszę ją na kolejne spotkanie. Trochę zaczynam wybrzydzać i spotykam się tylko z najladniejszymi ale kto mi zabroni, nie mam zamiaru uprawiać seksu z mało doświadczonym #rozowypasek mam ponad 30-40 par dziennie i po zmianie opisu i zdjęć mam bardzo duży wybór. Swoją drogą mam zamiar wypróbować 50 mg sildenafilu niech się pobawi ta 18stka z Mokotowa z urody 8,5/10. Jej największym atutem są spore piersi oraz ładne usta i oczy. Czeka mnie dziś udany wieczór będą dobre #seksy

#oswiadczenie #wygryw #seks #truestory #feels
Rozpustnik - Dziś wieczorem wpada do mnie Karolina #rozowypasek z #warszawa poznany w...

źródło: comment_jkqNnpuSuzuZqw0ojvW542zIzXAMMR5H.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Cool story uwierzę jak zobaczę te 30 par na dzień i te twoje "ślicznotki" hrum hrum ((oo))
Chociaż zdarzają się takie historie ale z czymś takim nie startował byś na wykopie, wyrwałeś pewno ze ze 3-4 i cieszysz, w każdym razie przyjemnej zabawy i zadbaj o gumy żebys syfa nie złapał jeśli lubisz doświadczone :>

@olektrolek: Selidenafil to farmaceutyczny termin na wiagrę ( ͡
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Tylko śmieszkuję, ja się najgorzej w tych kategoriach nie mam tylko trochu nierealne mi się wydaje żeby aż do takiego stopnia... chociaż... wwa... może.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz