Wpis z mikrobloga

@rdkN Śmieszne jest w tym przypadku obwiniane s1mpla. Jego transfer do navi był jak najbardziej na plus i z jego strony w żadnym stopniu nie przyczynił się do zmian w drużynie. Navi miało zwyczajnie pecha, bo los chciał że akurat po #!$%@? igla, iglem będzie ich szósty gracz czyli starix ale jednak valve chwile po tym zmieniło zasady i coach stał się bezużyteczny przez co navi postawiono pod ścianę. Ich problemem był
@kmeal: Ale przecież w momencie dojścia Simpla do NaVi każdy to samo myślał, że albo będą grać zajebiście dzięki niemu, albo zespół się rozleci. W prawie każdym zespole w jakim grał Simple każdy narzekał na niego, że to toxic w #!$%@?, zresztą sam to wielokrotnie udowadniał.

A Guardian już sam napisał, że problemem nie było dojście Simpla, a odejście Zeusa: https://twitter.com/guardiancsgo/status/890918150966988801
@donOGR ja doskonale wiem co napisał, bo sam się do tego tweeta odwołałem. Po transferze s1mple każdy tak myślał, bo coach miał pewną swobodę w iglowaniu i mógł kierować wszystkim w każdym momencie, więc starix zarządzałby całą strukturą drużyny w grze. Valve jednak ograniczyło coacha i stało się tak jak się stało. Przyczyną rozpadku jest brak igla, nie s1mple. Also w navi nikt nie narzekał/ nie narzeka na s1mple, bo gość stara
@kmeal: nie jest to prawda, wypowiedz guardiania, ze "odkad do druzyny przyszedl s1mple gra nie sprawia mu juz przyjemnosci" zdecydowanie potwierdza twoja teze ( ͡ ͜ʖ ͡)