Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć, kiedy nie dostałaś od niebieskiego nawet kwiatka, ani najmniejszej czekoladki, a jesteście razem pięć miesięcy. Do tego dzisiaj trafiła się pierwsza okazja ku temu, a on zapomniał. Kupiłaś smaczne ciasta, zrobiłaś pyszny, domowy obiatek, wystroiłaś się i wysprzątałaś mieszkanie, cały dzień zaglądasz w telefon, a od popołudnia podbiegasz do okna, gdy tylko usłyszysz, jakiś przejedżający samochód, i dociera do ciebie, że ma cię w nosie, a wszystkie jego zapewnienia o tym, jak mu zależy tracą sens. Przykro mi, Mirko

#feels #smutnazaba #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 104
  • Odpowiedz
OP: Cóż, ciągle się nie odzywa, a ja jak głupia patrzę w okno i telefon. Jest mi bardzo przykro. Ciągle mówił, że mu zależy, a nigdy tego nie okazywał. Powiedział, że nad tym popracuje, a niestety, efektów brak. Muszę się poważnie zastanowić nad tym związkiem, bo brakuje mi oznak zaangażowania z jego strony. Takich zwyczajnych gestów też. Nie oczekuję bukietów za stówę albo drogich prezentów. Liczą się intencje, a kwiaty można
  • Odpowiedz
@Marclina popieram, raz rzuciłem swojego boya, bo nawet głupiej czekolady nie potrafił mi kupić w urodziny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Beznadziejne uczucie gdy ktoś ma cię w dupie. Życzeń też nie złożył, bo uważał, że takie uroczystości jak urodziny czy walentynki to rak
  • Odpowiedz
Eh, będziesz chciał to nie spotkasz takiej dziołchy, którą byś doceniał i kupował kwiatki, a trafi się jakiemuś troglodycie który ma to gdzieś...
Ale takie placki bym wrąbał.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym olał, taka osoba nie nadaje się do związku z Tobą, skoro on nie stara się o Ciebie/dla Ciebie to z jakiej racji Ty masz starać się dla niego. Zdrowy związek powinien być ustawiony ZAWSZE w proporcjach 50/50 w dawaniu i braniu. W tym momencie utwierdziłaś się tylko w tym, że mu nie zależy i ma #!$%@?. Ja osobiście inaczej bym tego nie odczytywał. Do stulejek co piszą,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem ze swoim różowym prawie 2lata i też nigdy nie kupiłem jej kwiatka i czekolady. Oboje uważamy to za niepotrzebne gówna w związku. SZCZEGÓLNIE KWIATY, KTÓRE WIĘDNĄ PO 3 DNIACH.
Porozmawiaj z nim o tym, zamiast płakać na mikro, bo pewnie nie widzi w tym problemu jak ja, mój różowy, i 99% niebieskich.
  • Odpowiedz
Porozmawiaj z nim o tym, zamiast płakać na mikro, bo pewnie nie widzi w tym problemu jak ja, mój różowy, i 99% niebieskich.


@Motloch: ale ty potrafisz czytać w ogóle? opka napisała, że gość olał ją w jej urodziny, nie chodzi o kwiatka xD
  • Odpowiedz
@Motloch: daj spokój, szykujesz dla kogoś obiad, deser i pewnie coś w zanadrzu #pdk z okazji swoich urodzin, nawet informujesz tę osobę z jakiej okazji jest zaproszona a ona mówi, że zadzwoni i nie dzwoni, skąd się ten koleś urwał?
  • Odpowiedz
@ninakraviz nic w poscie nie bylo o informowaniu go i dzwonieniu, a czytanie 40komentarzy olalem.
No zgodze sie, ze #!$%@? z kolesia.

Zrob mu laske na zgode i odgryz penis. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz