Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć, kiedy nie dostałaś od niebieskiego nawet kwiatka, ani najmniejszej czekoladki, a jesteście razem pięć miesięcy. Do tego dzisiaj trafiła się pierwsza okazja ku temu, a on zapomniał. Kupiłaś smaczne ciasta, zrobiłaś pyszny, domowy obiatek, wystroiłaś się i wysprzątałaś mieszkanie, cały dzień zaglądasz w telefon, a od popołudnia podbiegasz do okna, gdy tylko usłyszysz, jakiś przejedżający samochód, i dociera do ciebie, że ma cię w nosie, a wszystkie jego zapewnienia o tym, jak mu zależy tracą sens. Przykro mi, Mirko

#feels #smutnazaba #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 104
  • Odpowiedz
OP: Urodziny. Napisałam mu o tym kilka godzin temu i odpisał, że nigdy nie pamięta o urodzinach ludzi. I że zadzwoni wieczorem. Nie zadzwonił.
Nie robię tak raz na kilka miesięcy. Cały czas się staram - gotuję, piekę placki, robię pikniki, kupuję prezenty, i nawet kwiatka z łąki się jeszcze nie doczekałam.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ludzi są różni.. to ja dla koleżanki na której mi zależało zostawiłem niespodziankę w postaci róży i notki z ciepłym słowem. Ale co mi to dało ? Nic.. tak samo żona kolegi mówi żebym dał jej mężowi trochę swojej romatyczniości bo jej mąż nie jest romantyczny... a ja mówię no i co mi z tej romantyczności, ja nikogo nie mam, a ty jesteś z nim mimo że romantyczny
  • Odpowiedz
@Marclina: Nie przejmuj się, oni są zbyt ograniczeni, żeby to pojąć xd Fakt, że dziewczyna się stara i chciałaby dostać głupiego kwiatka oznacza, że materialistka xD
Tak Mirki, wszystkie kobiety to materialistki i pragną tylko waszego grubego hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najzwyczajniej w świecie taki głupi kwiatek za kilka zł sprawia ogromną przyjemność kobiecie, i jest miłym symbolem tego, że ktoś o tobie po prostu
  • Odpowiedz