Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć, kiedy nie dostałaś od niebieskiego nawet kwiatka, ani najmniejszej czekoladki, a jesteście razem pięć miesięcy. Do tego dzisiaj trafiła się pierwsza okazja ku temu, a on zapomniał. Kupiłaś smaczne ciasta, zrobiłaś pyszny, domowy obiatek, wystroiłaś się i wysprzątałaś mieszkanie, cały dzień zaglądasz w telefon, a od popołudnia podbiegasz do okna, gdy tylko usłyszysz, jakiś przejedżający samochód, i dociera do ciebie, że ma cię w nosie, a wszystkie jego zapewnienia o tym, jak mu zależy tracą sens. Przykro mi, Mirko

#feels #smutnazaba #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 104
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh jak ja bym chciał być w takiej sytuacji, w której zapomniałem kupić kwiatka, ale nie mam komu a często jak się spotkam to kupię bo niby nie jest to drogie, ale jednak chyba sprawia że drugiej osobie jest lepiej, zwłaszcza gdy raz jedna dziewczyna mi powiedziała, że nigdy wcześniej kwiatka nie dostała na urodziny (pewnie ściemniała).
  • Odpowiedz