Wpis z mikrobloga

Hej hej hej, przeglądając wykop zauważyłem ciekawą notatkę o jednej z użytkowniczek, mianowicie @Networks_PowerCat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Notatka brzmi:

widzimy się 10 lipca czy schudła

18.05 - Staty początkowe - 167 cm wzrostu, 63,5 kg wagi i 22,5% tłuszczu.


Odnalazłem wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/24142053/skusilam-sie-na-sprobowanie-planu-treningowego-od-/

Nie znalazłem jednak wpisu kontynuującego, mimo że jest już 2 tygodnie po terminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy jesteśmy ciekawi efektów, a może zostałaś leniwą bułą! Zatem wołam o #pokazforme @Networks_PowerCat

Przeklejam zdjęcie z poprzedniego wpisu.

@fortheworld #fortheworldtrenuje #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
Pobierz Dalamar - Hej hej hej, przeglądając wykop zauważyłem ciekawą notatkę o jednej z użytk...
źródło: comment_YogYmBsMcvs686j35UynQQfAaK4XyYwH.jpg
  • 31
@Dalamar: Oh nein, colega to odkopał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie za bardzo się zrozumieliśmy z panem trenerem, więc trochę szybko nasze drogi się rozeszły, a czerwiec i lipiec był trochę bardziej wyjazdowe niż ćwiczeniowe, więc forma wygląda trochę słabo. Nie mam jak apdejtować teraz statsów, ale podejrzewam że prawie nic się nie zmieniło. Aktualną mam tylko foteczkę zalanego brzuszka. Dasz mi jeszcze miesiąc?
Pobierz Networks_PowerCat - @Dalamar: Oh nein, colega to odkopał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie za bardzo s...
źródło: comment_d6m0DYYUbViVLo9zzkIl0IvpgJrLWwzz.jpg
@Kopamatakawapl: @bananowynick: Siłownia Calypso, robię splity z internetu(głównie z bodybuilding.com, bo podoba mi się forma tych treningów, spoko obrazki i od Abby Pollock, ma piękną sylwetkę i wzbudza moją sympatię) ale jest tam taki overload ludzi, że chyba poszukam jakiejś innej. Dodatkowo #rower i od niedawna odkryłam street workouty i fajne k-popowe taneczne cardio(bo idąc na siłownię mogę mieć prawie pewność, że w tych normalnych godzinach po pracy
Networks_PowerCat - @Kopamatakawapl: @bananowynick: Siłownia Calypso, robię splity z ...