Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #slodkiezale #sklep #lidl #czekolada #patriotyzm #patriotyzmgospodarczy trochę #gorzkiezale

Priorytetem jest dla mnie jakoś/cena ale jeśli to możliwe to zawsze staram się wybierać polskie produkty, lub chociaż produkty produkowane w Polsce. Nie przepadam za Lidlem, jakoś nie jest mi po drodze a i nie ma produktów jakie często kupuje. Dziś jednak tam wpadłem, kupiłem czekoladę z orzechami. Czekolada dla mnie za słodka ale generalnie naszła mnie taka myśl.
Jak tutaj być patriotą gospodarczym jak zagraniczna, niemiecka czekolada jest tak wysokiej jakości ? Z bólem serca muszę przyznać, że czekolady z taką ilością orzechów jeszcze nie jadłem. Orzechów jest dużo i są w całości. Najbliżej tej czekolady pod względem ilości orzechów moim zdaniem jest Alpen Gold Nussbeiser ale jednak troszkę ustępuje. Bardzo chciałbym kupić polską czekoladę w podobnej cenie (nawet mógłbym te 20 gr dać więcej a co) z taką ilością orzechów ale takiej jeszcze nie znalazłem (Jak ktoś zna to proszę o info). Ja wiem, że może przesadzam, że to tylko czekolada ale tak jakoś dziwnie mi się zrobiło, że niemiec potrafi a polak chyba nie bardzo.

Poniżej podgląd, zdjęcie robione już po zjedzeniu kawałka czekolady ale i tak widać sporo orzechów.
Variv - #oswiadczeniezdupy #slodkiezale #sklep #lidl #czekolada #patriotyzm #patrioty...

źródło: comment_NWCrU0nQVtZP1TWwjh7ZwLGyqJXjDXAS.jpg

Pobierz
  • 6