Wpis z mikrobloga

http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Rick+and+Morty - od przyszłego piątku Rick i Morty będą emitowani w polskojęzycznej telewizji - w Comedy Central, w każdy piątek o 22:00 po dwa odcinki (od początku s1).
Będzie to wersja z dubbingiem, ale uwaga! z INNYM dubbingiem niż na Netfliksie (dowód: reklama nadawana na CC, w której słychać, że głosy są inne niż w polskiej wersji netfliksowej).
#rickandmorty #netflix #kreskowki
  • 14
Nie wiem czy się nie mylę, ale na CC chyba można na satelicie/tel kablowej wybrać ścieżkę dźwiękową. Z tego co pamiętam to kiedyś oglądałem tam South Park w oryginalnej wersji dźwiękowej, a do wyboru była jeszcze ścieżka z dubbingiem.
@Vickers213: Obejżałem dziś dwa odcinki na CC i jestem w szoku jaki ten dubbing jest świetny. Z początku w ) reklamach mi strasznie nie podszedł, jednak później, te wydawane "dźwięki" Rickiego a zwłaszcza te przekleństwa (jak ucieka przed stworem w innym wymiarze!!) są takie epickie, same one dają kupe śmiechu, że wersja Netflixa jest dla mnie teraz słaba (wręcz nawet dla dzieci) .
Do dupy ten dubbing, głosy Rickiego i Mortiego w wersji Netflixa są dużo lepsze - zarówno ta niepewność w piskliwym głosie Mortiego jak i... "nonszalancja" i "mam na wszystko wywalone" w głosie Ricka. Miejscami może i tłumaczenie lepsze na Comedy Central, ale myślę, że nie zawsze. No i ja uważam, że jednak wulgaryzmy są spoko, ale tylko jeśli używane w odpowiednich momentach. A nie co chwila, bo wtedy tracą swoją "moc". Mam