Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ponad tydzień temu mój szwagier organizował kawalerski. Wiadomo - piwerka, alkohol i inne sprawy. Poszliśmy do jednego klubu a tam polało się jeszcze więcej alkoholu. Do czego zmierzam - do tego, że inny szwagier (to nie był pan młody) stracił kompletnie hamulce, zaczął zagadywać do jednej dziewczyny, macać ją, zaczęli się na uboczu całować. Reszta osób chyba tego nie widziała, a nawet jeśli widziała to raczej udawała, że nie widzi. Ja raczej jestem z takich osób, które zdrad kompletnie nie tolerują i zastanawiam się, w jaki sposób gościa wyjaśnić (nawet mi go nie żal), ale tak, żeby nie było wiadomo, od kogo sprawa wypłynęła. Jeżeli powiem wprost - nie wiem, czy jego dziewczyna uwierzy, jeżeli nie uwierzy to raczej będę kompletnie spalony i osądzony w rodzinie o robienie dymów, podejrzewam że reszta załogi skutecznie przytaknie (nie widzą problemu w zdradzaniu swojej drugiej połówki, twierdzą że to co się wydarzyło zostaje między nami...) i będę w jednoosobowej mniejszości. Jeżeli mi uwierzy, to raczej mogę liczyć na oklep od jego znajomych sebów (sam zresztą nim jest). Ewentualnie istnieje opcja żeby sprowokować jakąś sytuację. Myślę nad tym już ponad tydzień, ale kompletnie nie przychodzi mi nic ciekawego do głowy :/

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada #zdrady

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 17
@Saganis: będzie tak: gdzie ty widziałeś że ja ją macałem? całowałem? mówiłem jej coś na ucho i tyle a ty se lepiej okulary załóż, zresztą ciemno było i gówno widziałeś
OP: @Fryceusz: Niby nie moja sprawa, ale jest to siostra mojej dziewczyny z którą mam bliskie relacje i jest z niej naprawdę spoko dziewczyna, po prostu mi jej szkoda.
@grandmasterRob: I to jest właśnie hipokryzja mirków - jak jeden z drugim przyłapię dziewczyne na zdradzie - donieś chłopakowi! zjedź szmatę! A jak facet zdradza to spoko...
@Bonetti: Nie mam czego :) Nie potrzebuję łechtać swojego ego dziewczynami, które
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przesadzacie troche z ta solidarnosciowa-meska-policja? Jak zasieje sie w mezczyznach swiadomosc, ze kazdy przypadkowy koles w kazdym miejscu na swiecie podkabluje ich jak po pijaku zrobia blad z glupoty typu calowanie sie z laska, albo to nagra i ujawni.... bo social media, bo latwo dotrzec do jego dziewczyny i anonimowo zagadac i podkablowac jak taki szczur....
Z jednej strony fajnie, ze sobie pomagacie ujawniajac typowe suczki z bolcami na
ciche donosicielstwo to chamstwo bo nie wiecie nic o tych ludziach i ich zwiazkach, ktore wasza akcja czesto po prostu konczy.


@FormaLinka: "Ciche donosicielstwo" kończy związek? XDDD A to nie tak, że facet sam zakończył swój związek, rzucając się na obcą dziewczynę w klubie? Co z wami, ludzie...

P.S. Od kiedy trzeba pilnować dorosłego faceta. Jeżeli ktoś wie, że np. po alkoholu mu odwala, to albo z niego rezygnuje, albo z
@AnonimoweMirkoWyznania: Oh, dokladnie. Jednego mirka zdrazila dziewczyna? Sto komentarzy typu "ukarz #!$%@?", "#!$%@? szlaufy". Ale ktos zdradza kobietę? "NIE TWOJA SPRAWA, ODPUSC". Czy wy zdajecie sobie prawe z tego, co wy piszecie? Gdyby post dotyczyl zdrady przez kobietę to gadalibyście zupełnie inaczej #!$%@? hipokryci. Juz by leciały teksty NALEZY SIE #!$%@? xD i wymyślanie sposobów na ukaranie "szmaty".

Autorze, nie odpuszczaj tego. Pogadaj ze swoją dziewczyną, ona najlepiej będzie znala swoja