Wpis z mikrobloga

@Shomon: Ogólnie Schirru lepszy, ma często zastosowanie w taliach kontrolnych, ale jeśli wyraźnie wolisz KP od ST to i Dijkstra się nada. Tyle, że też raczej nie do każdej talii KP, bo w talii, w której masz sporo kart, które wyciągasz w innych sposób (Komandosi, pogoda dla Adeptek, Lekka Jazda, Temerska Piechota) będzie słaby.