Wpis z mikrobloga

Czasem to sobie myślę - niech cały PiS i ich wyznawcy wezmą sobie tę Polskę B gdzie mają największe poparcie i niech sobie robią co chcą - niech sobie #!$%@?ą dalej te sądy, mianują Jarosława królem, wychodzą z Unii i strzegą Europy przed imigrantami. Ja już mam naprawdę tego dosyć, czuję się traktowana jak obcy i wróg we własnym kraju, bo nie popieram jedynej słusznej partii. #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 84
  • Odpowiedz
  • 109
@Najzajebistszy jakie wpływy? Sądzisz, że ci wszyscy ludzie którzy nie popierają PiSu to jakieś grupy które pragną utrzymać swoje wpływy? Ja, studentka, jakie ja mam wpływy? Do jakiej wpływowej elity się zaliczam, że według ciebie walczę o jakieś swoje utracone korzyści?
  • Odpowiedz
Mistrzowie w dzieleniu Polski. Zawsze świetnie Wam to wychodziło. Dziś Polska jest jedna.

to mowa tych, którzy dzisiaj stają na drodze zmianom. To są grupy, które zaciekle pragną utrzymać swoje wpływy.

@Najzajebistszy: oj coś Ci zaczyna się mylić, jedność, my, wy, oni xD
  • Odpowiedz
że według ciebie walczę o jakieś swoje utracone korzyści?


@whiteglove: jesteś przeciw Jedynej Słusznej Partii więc jesteś oczywiście lewagiem odrywanym od koryta, zamachowcem na wolność i "niechcianym elementem stojącym na drodze wielkiemu młynowi zmian" (dosł "mowa tych, którzy dzisiaj stają na drodze zmianom", #!$%@? pisowczyki już chyba cytują komunistyczne przemowy)

Kto nie z nami ten wróg.
I ta hołota jeszcze śmie mówić o dzieleniu Polaków XD
Nie no, gdyby wszyscy popierali
  • Odpowiedz
  • 69
@Najzajebistszy podziału? A kto dzieli Polaków od dwóch lat? Kto rozstawia barierki i nie pozwala manifestować i tworzy sobie specjalnie prawo żeby nie przeszkadzać w manifestacji? Kto od siedmiu lat dzieli cały naród tańcząc na grobach? Czemu się zapomina, że w Smoleńsku zginęli też politycy PO, SLD? Tylko PiS tam zginął? Nie. To dlaczego zawłaszczyli sobie tę tragedię? Jeżeli to nie jest dzielenie ludzi, i to jeszcze w najobrzydliwszy możliwy sposób, to
  • Odpowiedz
@whiteglove: przypominam, że dzielenie Polaków zaczęło się od przegranych wyborów przez PO w 2005 roku. Wtedy to powstały moherowe berety, zabierz babci dowód itp. itd. następnie był błękitny marsz PO (możesz sobie wpisać w wyszukiwarkę) a potem zaczęło się wyśmiewanie PISu i Kaczyńskich poprzez chamskie i wulgarne wypowiedzi polityków PO z Palikotem na czele.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Smoleńsk trzeba wyjaśnić, w imię szacunku i pamięci dla wszystkich ofiar. Jedyny taniec na smoleńskich trumnach widzieliśmy w wykonaniu rządu Tuska, gdy opiewali sukces i bratnią współpracę z Rosjanami. Dziś widzimy tego efekty.
Dzielono Polaków w sposób najobrzydliwszy już od roku 2005. To dzisiejsza opozycja jest kolebką podziału i nienawiści. To oni doprowadzili do politycznego mordu.
  • Odpowiedz
@Naxster: ej zapomniałeś jeszcze o komunistach. w sumie wszyscy jesteśmy albo komunistami z urodzenia, bo wszystko co pochodzi z PRL jest komunistyczne albo kontynuacją tamtego ustroju, niezwykle szkodliwą dla społeczeństwa. tzn. wszyscy oprócz wybrańców partii, w tym komunistycznych prokuratorów i sędziów.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Trochę szkoda by było tych dużych miast będących w miarę jasnymi plamami w morzu bogoojczyźnianej konserw z samą Warszawą na czele. A i co najbardziej zabawne, bez tych wysp Polska bogoojczyźniana byłaby w głębokiej dupie pod względem gospodarczym.
  • Odpowiedz
Smoleńsk trzeba wyjaśnić, w imię szacunku i pamięci dla wszystkich ofiar.

@Najzajebistszy: Będziemy wyjaśniać aż odkryjemy założoną wcześniej prawdę. I nie cofniemy się przed niczym.
  • Odpowiedz
Ja już mam naprawdę tego dosyć, czuję się traktowana jak obcy i wróg we własnym kraju, bo nie popieram jedynej słusznej partii


@whiteglove: to efekt zaostrzania retoryki politycznej. Jeszcze kilka lat temu to co ty, mógł powiedzieć uczestnik Marszu Niepodległości, albo zwykły katolik, często i gęsto nazywany "ciemnogrodem". Bezpodstawne zarzuty o faszyzm również się zdarzały.

  • Odpowiedz