Wpis z mikrobloga

Czasem to sobie myślę - niech cały PiS i ich wyznawcy wezmą sobie tę Polskę B gdzie mają największe poparcie i niech sobie robią co chcą - niech sobie r-----------ą dalej te sądy, mianują Jarosława królem, wychodzą z Unii i strzegą Europy przed imigrantami. Ja już mam naprawdę tego dosyć, czuję się traktowana jak obcy i wróg we własnym kraju, bo nie popieram jedynej słusznej partii. #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udowodnij,że winni są ś.p. prezydent,Sasin i kancelaria prezydenta.


@TchorzliwyLew: ależ ja nic nie muszę udowadniać. Od tego są sądy. Ww. panowie podpisywali się pod dokumentami ws. organizacji wylotu - i to jest fakt.

Tomasz Arabski, tak chętnie oskarżany przez psychoprawicę, został przez niezawisły sąd prawomocnie oczyszczony; obecnie toczą się przeciw niemu procesy z powództwa cywilnego rodzin kilku mocno pro-pisowskich
  • Odpowiedz
@whiteglove: oj tak. to bylaby prawdziwa demokracja. powiem wiecej, w tych wojewodztwach, gdzie wygral pis, tam powinni rzadzic. od reszty wara. jakim prawem 3 mln decyduje o 38 mln kraju. to jest jakies nieporozumienie.
  • Odpowiedz