Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Pobierz Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...
źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg
  • 168
Czytam i czytam te komentarze, jednego na milion o legendarnej już łatce tzw. przegrywu
@Spajkuss:
Koleżanki de facto nawet jeszcze poznać nie zdążyłeś, nawiązać żadnej relacji w związku z tym nie ma absolutnie żadnych zobowiązań wobec Ciebie. Dała Ci nadzieję na spotkanie do którego nie doszło? Życie... Po prostu tak bywa, ludzie rzadko są słowni, może chciała sprawdzić czy i jak bardzo będziesz się płaszczył, starał, czekał. Wszystkie te gry które
@brak: ale jeblem, bronisz jakiejs lafiryndy ktora leci na slodkie slowka przypalanych kolegow, potem ani okresu ani adresu. Facet ktory flirtuje z kobietami to swinia, ale baba ktora w swojej okolicy jest grzeczniutka, ale tylko jak sie wypusci gdzies dalej to lapie sie za kazdego bolca jest ok? jak jest szmata to kazdy ma prawo to wiedziec, kto by chcial taki zuzyty towar pozniej? Ty to w ogole ewenement jestes, nienawisc
@Spajkuss: Masaż to tylko vibration, no penetration, więc nie ma co się martwić. xD
Tak w ogóle "Są jacyś ładni chłopcy? XD" nie dość, że wrzuciłeś się do friendzone, to jeszcze jak wróci, zostaniesz zaproszony na zakupy, żeby wybrać jej nową torebkę.