Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Pobierz Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...
źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg
  • 168
@Mr_Gray
Przecież wrzuciłem to z elementami komizmu na stronę ze śmiesznymi obrazkami . Mi lekko ulżyło, spojrzałem na sprawę inaczej.
Nie oczerniam jej ze myśli inaczej tylko wyśmiewam zachowanie.

Mały updejcik sytuacji :
Odezwała się rano pisząc, że skorzystała z wakacji i życia (domyślam się co chciała przez to powiedzieć XD) a po użyciu tekstu który napisał jakiś Mirek wyżej odnośnie masażu stwierdziła że pomimo braku porównywania przenosi się do kraju zagranicznego
@Blaskun: Chyba tylko dla mirków XD Boże jaka to jest brednia. Byłam ostatnio na kilku spotkaniach i jakoś jestem pewna, że żaden z nich nic więcej ode mnie nie chce. Po prostu się lubimy to czasem gdzieś skoczymy spędzić razem czas. Nic w tym dziwnego. Tak żyją normalni ludzie :)
@Blaskun: Zapomniałam, że rozmawiam z bordo chomikiem.

Żeby mieć znajomego najpierw trzeba go poznać. Nie ma w tym nic zdrożnego, że wychodzisz z kimś kogo dopiero poznajesz. Chyba, że masz jednych znajomych od dzieciństwa. Ja tam poznaję sporo nowych osób i zaproszenia na piwo traktuję nie jak podryw a jak znak, że fajnie się dogadujemy i można ciekawie spędzić wieczór.
@Spajkuss: w sumie już pewnie nikt nie czyta tego wątku, ale wszystkie różowe hurtem na OPa, więc

#!$%@?ąc od podrywu, friendzonu i innych głupot - jak niewinne by te spacery i masaże nie były, to "chwalenie się" takimi rzeczami jest trochę dziecinne i po prostu niesmaczne, szczególnie przed nowo poznaną osobą (chyba, że od razu skróciliście dystans i gadacie o wszystkim). Nie dziwię się, że OP nawet niefortunnie zagadując o ładnych