Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Pobierz Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...
źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg
  • 168
@Spajkuss: Zwróć uwagę na to, że jest z gościem na spacerze i jednocześnie pisze z Tobą, może jeszcze masz szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: otóż to! Przecież spacer to nic wielkiego, poza tym logiczne, że są tam ci "ładni chłopcy" - miała kłamać, że nie ma? Jeśli z Tobą pisze, to znaczy, że jednak nie jesteś zerem, więc nie psuj tego przez zazdrość o coś,
Nie bronię lachy ale zarówno nie widzę powodu aby ją cisnąć, to jest po prostu normalna sytuacja z której nic się nie wywiązało, laska po prostu wykazała brak zainteresowania Tobą i jedynie chęć pochwalenia i podzielenia się swoją eksytacją z randki Alvaro na Erasmusie - takie są niektóre laski, Ameryki nie odkryłem co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleżanki @brak @sujka mówią jak jest naprawdę, nie żeby dokopać
@sujka: dlatego, że usprawiedliwiacie tę dziewczynę. Laska jedzie do randomowego kraju, gdzie poznaje randomowych kolesi o których totalnie nic nie wie. Z jednym spaceruje (spoko, akurat do tego nic nie mam), a drugiemu daje się wymasować xD No w #!$%@? normalne, pojechać do nieznanego kraju i w ciągu pierwszych kilku dni dać się wymasować obcemu Enrique, o którym totalnie nic nie wie poza tym skąd jest i jak ma na imię.
@Spajkuss: ale sam się przeniosłeś do jaskini przegrywu tej dziewczyny.
Wziąłbyś normalnie jak samiec alfa powiedział, że po zajebisty masaż mogła zgłosić się do Ciebie i wcale nie musiała jechać na jakieś #!$%@?. Może ona właśnie szuka takiego gościa, który sam bierze to co chce, a nie przejmuje się jakimiś innymi gachami i błahostkami, jak to robisz Ty.
Poza tym, może napisała o tym masażu tylko dlatego, byś poczuł się zazdrosny
to już nie może być zwykłą znajomą, bo instant friendzone?


@brak: Oczywiście że nie może. To znaczy w sumie może, ale po co, skoro można mieć znajomych wśród facetów?
nie chce mi się was wszystkich wołać, ale zdecydujcie się, bo nie wiem już jak mam żyć - jestem gruba, brzydka i nie chciałby mnie wyruchać nawet stary indianin (ubawił mnie ten tekst xD) CZY rucham się na prawo i lewo z zagraniczniakami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to wszystko dlatego, że nie potępiam (bo nawet nie można powiedzieć, że bronię) zachowania dziewczyny z historii OPa, wykop w
@frikuu: ale wiesz ze nie trzeba wyjezdzac do obcego kraju zeby tak robic? Wystarczy wyjsc wieczorem do jakiegokolwiek klubu i bedzie to samo, dziewczyny dają dupy naszym polskim chlopakom! Wszystko zostaje u nas w kraju, tak jak byc powinno.

Nadal nie rozumiem czemu wspolczujesz? Bo mam gdzies co ktoś robi? I z kim? Nie czaje. Dziewczyna z wpisu opa nie zostala z tego co nam tu wszystkim przebolcowana przez enrike (co
W ogole mirko- od #!$%@? wpisow o ruchaniu o zaliczaniu lasek z tindera i innych bzdetach-poklask i wieczna chwala dla bohatera. Laska dobrze sie bawi-nietknalbym szmaty nawet przez kij. A #!$%@? z tym


@DylematyMoralne: pamiętaj ptysiu że w relacji damsko-męskiej to facet jest zdobywcą a kobieta jest zdobywana, dla mnie to żadna satysfakcja zdobyć laskę którą nawet zagraniczni kolesie łowili na potegę, jeśli ktoś jest mało ambitny to śmiało może brać
Gosc nie jest ani typem panny ani nawet sie nie spotkali na zadne randez-vous. Ot, zaprosil jakas laske na "kawe" bo mu sie podoba. Laska powinna w zwiazku z tym zachowywac sie jak zakonnica i najlepiej siedziec w hotelu czy gdzie tam mieszka bo jakis random ktorego nawet dobrze nie zna ja "zaprosil". A random ma juz wobec niej "plany" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niczego ale to absolutnie
Pobierz a.....h - Gosc nie jest ani typem panny ani nawet sie nie spotkali na zadne randez-vo...
źródło: comment_MlOieh3Ep2sXVGZ3pxHZPSzuS9FAHozh.jpg