Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Pobierz Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...
źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg
  • 168
ale wiesz ze nie trzeba wyjezdzac do obcego kraju zeby tak robic? Wystarczy wyjsc wieczorem do jakiegokolwiek klubu i bedzie to samo, dziewczyny dają dupy naszym polskim chlopakom! Wszystko zostaje u nas w kraju, tak jak byc powinno.


@sujka: oczywiście że tak. To że laska jest w tej chwili za granicą na jakimś Erazmusie czy #!$%@? wie czym to kwestia totalnie poboczna. Równie dobrze mogłaby być w Bździmiu Dolnym - nie
to takie typowe... może gdyby jeden z drugim nie miał tak zamkniętego umysłu i odważyłby się nawiązać czysto koleżeńskie relacje z kobietami, bez wymagania od nich czegokolwiek i ciągłej paranoi, że to znowu ten cholerny frenzon, to poznał i zrozumiałby je bardziej i może dzięki takiej wiedzy wreszcie coś by mu wyszło w życiu uczuciowym. umysł przegrywa zawsze będzie przegrany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@brak: Niestety nie.
@brak: kumplowanie się z dziewczynami xD A potem płacz lasek, jak to pocałował a nie chce związku? Jak to wymasował a nic między nami nie ma? I na odwrót - laska się "zabawia" a facet się #!$%@? i w odpowiedzi dostaje, że ona się musi wyszaleć a w ogóle to o co mu chodzi jak to TYLKO znajomość xD Weźcie się jebnijcie porządnie w łeb. Nic dziwnego, że dziś jest jak
@fukboi
@TonyHaik
Nauczycie się czytać ze zrozumiemiem. Zaprosiłem ją a cała sytuacja nie trwa kilku miesięcy tylko tydzień maks.

@ErikSkurveson
Nie mam z tym problemu ze miała wcześniej kontakt z chłopakami. Ona moją pierwszą też by nie była. To przecież normalne mając >20 lat.

Jedynym problem jest to, że jako niebieski dowiaduję się od panny czegoś takiego i najzwyczajniej w świecie mi się to niezbyt spodobało. Coś takiego raczej rozumiecie Panowie, prawda?
Dobranoc Księżniczko :*

Niech Ci plecy wymasuje Twój zagraniczny książę i przed snem zabierze na dłuuugi wieczorny spacer.


I wyleciało z Ciebie całe gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frikuu: Jak łatwo obrócić kota ogonem .Ale jak tu cały czas się pisze o ruchaniu azjatek, oszukiwaniu lasek z tindera by je zaliczyć (wszystkie randomowe o których nic nie wiecie), to od razu jest poklask na tej stronie. Ale jak dziewczyna śmie zrobić to samo, to jest parada #!$%@? na wykopie, no bo jak , to tak ()
@DylematyMoralne: pamiętaj ptysiu że w relacji damsko-męskiej to facet jest zdobywcą a kobieta jest zdobywana, dla mnie to żadna satysfakcja zdobyć laskę którą nawet zagraniczni kolesie łowili na potegę, jeśli ktoś jest mało ambitny to śmiało może brać się za takie wychodzone laski


@Instynkt: To się zdaje zmienia i już możesz mieć mocno nieaktualne informacje o relacjach damsko męskich na zachodzie.
@Spajkuss: Nie czytałam wszystkich komentarzy, ale moje pytanie brzmi czy ona wiedziała, że ci się podoba? Zaproszenie na kawę/piwo nie dla wszystkich jest jednoznaczne i może oznaczać tylko tyle, że ktoś chce się z tobą zobaczyć bo cię lubi :) Dla mnie dopóki jedna ze stron nie powie jasno jakie ma zamiary wszystko odbywa się w granicach znajomości/przyjaźni i nie możesz mieć do niej o to pretensji, że spotyka się z