Wpis z mikrobloga

  • 142
@brak No spoko. A jak powinienem według Ciebie zareagować? Pogratulować jej, poprosić o zdjęcie z kolegą?
Nie ma dalej znajomości bo ja bym się męczył w takim układzie.

@sujka
Dziewczyna jest z mojego miasta. Podręcznikowo do niej zagadałem w rzeczywistości kiedy mi się spodobała i spytałem się czy wyjdziemy na kawę itp. Po jej powrocie miała dać mi znać jak z naszym wyjściem bo była zajęta właśnie wyjazdem.
Uskuteczniam podryw przez internet?
  • Odpowiedz
@Spajkuss wolna dziewczyna, może robić co chce. gdyby chciała się z tobą spotkać, znalazłaby czas, widocznie nie chciała. a ty się zdecyduj czy to zwykła znajoma, czy panna, która dała ci kosza i nie możesz tego znieść
  • Odpowiedz
wolna dziewczyna, może robić co chce


@brak: Pewnie, że tak. Wyskakać się na egzotycznych bolcach, a potem wrócić do szukania spokojnego frajera xD
  • Odpowiedz
@sujka: Kosz, odmówienie spotkania czy cokolwiek to było - mogła rozwiązać to lepiej niż chwaląc się, że adoratorzy ją masują i zabierają na spacery. Skoro od początku nie chciała się spotkać to mogła powiedzieć to wprost, albo skłamać, że ma chłopaka. Myślę, że taką odmowę OPowi łatwiej byłoby przyjąć.
  • Odpowiedz
  • 42
@brak Zgadza się. Ja się tylko pożaliłem na Mirko tym że mi się nie udało, zbiorę trochę plusów, ktoś się uśmiechnie, ktoś mi będzie współczuć i koniec tematu.
Ja wiem, że nie była zobowiązana niczym wobec mnie i rozumiem całą sytuację doskonale.
Nie muszę się decydować kim ona dla mnie jest. Od początku miałem plany wobec niej i skoro nie wypali to nie będę się teraz przed nią płaszczył. To już tyle
  • Odpowiedz