Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że moderacja w ciągu ostatnich kilku godzin zbanowała bez powodu przynajmniej 10 patriotów, m.in.:
@safehouse @farmerjanek @3Lumintekk @Hamouma @kwakwa @Andrzejku1998 @zielonek1000 ?

Większość za rzekome "nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie wynikami znalezisk, wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji". Należy dodać, że w większości to bany permanentne.

Tymczasem banów dla neuropków brak (choćby po aferze z fake newsem dotyczącym wywiadu z BBC).

#4konserwy #gorzkiezale #ciekawostki #bethesdasucks #podwojnestandardy #bedziebanczyniebedzie

@WuDwaKa @R2D2_z_Sosnowca @wigilius @BoaKusiciel @Kaczypawlak @SynuZMagazynu @polwes @jack-lumberjack @LibertyPrime @HaHard @MiKeyCo @Thorkill @DonaldKluska

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jakby ktoś chciał forum bez cenzury to polecam RPG Codex.
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siodemkaxx: niech cię o to głowa nie boli co kto wykopuje. Zajmij się sobą i przestań mi wypominać moje wykopy i komentarze. Jeszcze tego brakowało aby ktoś mi mówił co powinienem robić a czego nie. Chcesz podyskutować to tylko merytorycznie. W przeciwnym razie dam cię na czarną listę.
  • Odpowiedz
naprawdę merytoryczny prawicowy mirek.


@Thorkill: Oj, jak osoby takie jak @farmerjanek były wzorami merytoryczności to nie dziwota, że jako "konserwatysta" nie mogę się na wykopie nigdy dogadać z innymi "konserwatystami".

Nie mogę zliczyć ile razy próby dyskusji z tą osobą polegały na ciągłych zmianach tematów, wklejaniu memów (które zazwyczaj były wybitnie słabe) i powoływaniu się na nieweryfikowalne informacje i "fakty". Przyjemność z dyskusji porównywalna z kalafiorem i @erbo
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: I jedna drobna uwaga. Obawiam się, że bycie patriotą nie polega na wrzucaniu i promowaniu znalezisk z portali o charakterze tabloidowym, pełnych przekłamań, manipulacji i nieprawdziwych informacji.

Już nawet odkładając na bok to ile na głównej jest obecnie manipulacji, to samo wrzucanie treści o charakterze tabloidowym i sensacyjnym jest wręcz działaniem antypatriotycznym gdyż prowadzi do zaniżania poziomu debaty i dyskusji publicznej. Jest wiele rozsądnych organizacji, klubów, think-tanków i instytuów
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca sram na twoja czarna liste... ja tu wystarczy ze przeczytam pare wpisow i zobacze na wykopywane i jak widze ze ktos wykopuje fake newsy i manipulacje z wyzej wymienionych stron to nie mam o czym z nim rozmawiac...
  • Odpowiedz
Tylko dzisiaj wrzucili i wykopali informacje, ze 85% imigrantów fałszuje swój wiek. Ty na neurope masz tylko niejasną sprawę z BBC.


@ZaplutyKarzelReakcji: ja p------e k---a nastepny. BBC potwierdzilo wywiad, tymczasem tydzien po sprawie nadal powtarzasz te bzdury. Nie ma niejasnosci. Wywiad k---a byl i koniec. A moderacja jest na tyle przyjazna neuropie, ze wpis od ktorego zaczal sie b----l nadal tu wisi. Mimo ze go k---a 5x zglaszalem. Nawet dzial
  • Odpowiedz
cały wykop


@mopo: nie cały a tylko manipulujące głosami skrajnie prawicowe bojówki oszołomów. Zresztą lewy odpowiednik też może się przenieść. Wykop byłby dużo fajniejszy bez was.
  • Odpowiedz