Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że moderacja w ciągu ostatnich kilku godzin zbanowała bez powodu przynajmniej 10 patriotów, m.in.:
@safehouse @farmerjanek @3Lumintekk @Hamouma @kwakwa @Andrzejku1998 @zielonek1000 ?

Większość za rzekome "nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie wynikami znalezisk, wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji". Należy dodać, że w większości to bany permanentne.

Tymczasem banów dla neuropków brak (choćby po aferze z fake newsem dotyczącym wywiadu z BBC).

#4konserwy #gorzkiezale #ciekawostki #bethesdasucks #podwojnestandardy #bedziebanczyniebedzie

@WuDwaKa @R2D2_z_Sosnowca @wigilius @BoaKusiciel @Kaczypawlak @SynuZMagazynu @polwes @jack-lumberjack @LibertyPrime @HaHard @MiKeyCo @Thorkill @DonaldKluska

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jakby ktoś chciał forum bez cenzury to polecam RPG Codex.
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bethesda_sucks: Mi dali bana aż na 2 miesiące (sic!) za poniższy avatar, mimo iż przez prawie pół roku używałem tego awatara bez problemów. Odwoływałem się z 2 razy i kilka razy pisałem po prostu z zapytaniem - dlaczego dostałem za ten awatar bana? (nawet dzisiaj) ciągle bez odpowiedzi, mimo iż widać po aktywności moderacji że na 100% widzieli mój wpis (odnoszę wrażenie iż specjalnie go ignorują) Jestem pewien że wśród
L.....b - @Bethesdasucks: Mi dali bana aż na 2 miesiące (sic!) za poniższy avatar, mi...

źródło: comment_rGmSqh2dUlIlE5F0Wz0jfWpFEJfaRkjS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niedługo nie będzie tu z kim gadać. Zostaną tylko neuropki robiące sobie dobrze nawzajem z moderacją. Super portal bulwo.

Ty za ten wpis i ja za ten komentarz też możemy oberwać.


@R2D2_z_Sosnowca: Cala glowna zalana spamem o imigrantach, islamie, antifie, murzynach, Sorosu itp. glownym epitetem jest "lewak", ale oczywiscie trzeba wlaczyc sobie syndrom oblezonej twierdzy. "Garstke" niezlomnych wykopkow wykletych wszyscy wokol przesladuja. Neuropa ich gnebi a moderacja banuje bez powodu
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: a co miał napisać, że faktycznie wyłapali jego inne konta? Poza tym, skoro tak źle tutaj tym prawicowym patriotom to po cholerę się rejestrują i bywają tutaj? Prywatny portal to robią to co im się podoba.
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: wiadomo, że tak to nie jest ale przyznaj, że wykop zamienił się w polityczne pole bitwy pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami rządu a moderacja obierając stronę pogłębia tylko podział. Niedługo naprawdę nie będzie tutaj już innych tematów jak te, które wymieniłeś z tym, że dyskusja będzie jeszcze bardziej jałowa.
  • Odpowiedz