Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że moderacja w ciągu ostatnich kilku godzin zbanowała bez powodu przynajmniej 10 patriotów, m.in.:
@safehouse @farmerjanek @3Lumintekk @Hamouma @kwakwa @Andrzejku1998 @zielonek1000 ?

Większość za rzekome "nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie wynikami znalezisk, wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji". Należy dodać, że w większości to bany permanentne.

Tymczasem banów dla neuropków brak (choćby po aferze z fake newsem dotyczącym wywiadu z BBC).

#4konserwy #gorzkiezale #ciekawostki #bethesdasucks #podwojnestandardy #bedziebanczyniebedzie

@WuDwaKa @R2D2_z_Sosnowca @wigilius @BoaKusiciel @Kaczypawlak @SynuZMagazynu @polwes @jack-lumberjack @LibertyPrime @HaHard @MiKeyCo @Thorkill @DonaldKluska

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jakby ktoś chciał forum bez cenzury to polecam RPG Codex.
  • 150
Wy na gimboprawicy macie już problem z racjonalnym myśleniem do tego stopnia, że nie zapala wam się lampka ostrzegawcza jak widzicie tego typu brednie.


@ZaplutyKarzelReakcji: Nie wiem o jakim znalezisku mówisz nawet, ja go nie wykopywałem AFAIR. Linka poproszę. Faktem jest natomiast, że imigranci masowo fałszują zarówno swój wiek jak i pochodzenie, rzetelnych danych na ten temat się nie znajdzie, bo nikt nie panuje nad tym burdelem, zresztą kto miałby panować
tam możesz sobie promować nazistowskiego Daily Stormera, którego tak wykopujesz tutaj x)


@RoHunter: Mówisz jakbym robił to często. Wykopałem jedno znalezisko tak jak 2311 innych osób, o Daily Stormer nigdy wceśniej nie słyszałem natomiast treść, którą tam zamieścili była warta wykopania.
https://www.wykop.pl/link/3590111/petycja-o-uznanie-antifa-jako-organizacji-terrorystycznej/

Jak widać po ostatnich wydarzeniach w Hamburgu, pisali prawdę.
@Bethesda_sucks
Jak najbardziej mozna miec napastliwy ton. Ja tak postrzegam wypowiedzi z rasizmem i ksenofobia w tle. 'Sniadzi bandyci' to tylko jeden z cytatow tego zbanowanego pana. Czy przeklenstwa usprawiedliwiane 'beka z lewactwa'.
Do tego byli ostrzegani.