Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że moderacja w ciągu ostatnich kilku godzin zbanowała bez powodu przynajmniej 10 patriotów, m.in.:
@safehouse @farmerjanek @3Lumintekk @Hamouma @kwakwa @Andrzejku1998 @zielonek1000 ?

Większość za rzekome "nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie wynikami znalezisk, wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji". Należy dodać, że w większości to bany permanentne.

Tymczasem banów dla neuropków brak (choćby po aferze z fake newsem dotyczącym wywiadu z BBC).

#4konserwy #gorzkiezale #ciekawostki #bethesdasucks #podwojnestandardy #bedziebanczyniebedzie

@WuDwaKa @R2D2_z_Sosnowca @wigilius @BoaKusiciel @Kaczypawlak @SynuZMagazynu @polwes @jack-lumberjack @LibertyPrime @HaHard @MiKeyCo @Thorkill @DonaldKluska

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jakby ktoś chciał forum bez cenzury to polecam RPG Codex.
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym różni się promowanie nazistowskiego czegoś od promowania nazizmu?


@Usmiech_Niebios: Tym, czym różni się wykopanie artykułu na portalu komunistycznym, np. o złej sytuacji robotników w jakimś zakładzie pracy w Chinach, który nie wspomina nic o potencjalnych komunistycznych rozwiązaniach problemu, od promowania samego komunizmu.

Pytam, bo 19 plusujących Twój poprzedni komentarz zapewne nie brało pod uwagę Twoich subtelnych gier
  • Odpowiedz
@Reste: Nie chce mi się szukać tylko po to by udowodnić, że mam rację. Moderacja i tak będzie robiła dalej to samo, a ciebie i tak nie przekonam, a z kolejnym postem mi napiszesz "ale moderacja uznała inaczej". Piłeczkę można odbijać w nieskończoność. Co więcej moderacja już nieraz banowała za zakopywanie bez właściwego uzasadnienia czy wykopywanie nieprawdziwych informacji, tam natomiast uznała, że nie było takiej potrzeby, ani podczas wykopywania informacji
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: czy w takim razie jest szansa że kiedyś główną będzie dało się czytać. Mam nadzieję że zamiast tworzyć setne kontq i dalej wrzucać jakieś g---o o upadku zachodniego lewactwa, po prostu przeniesiecie się w końcu na strimi czy c--j wie gdzie to mieliście się przenosić.
  • Odpowiedz
czy w takim razie jest szansa że kiedyś główną będzie dało się czytać


@fastmotion: lol
Czyli znaleziska polityczne są OK pod warunkiem, że są zgodne z twoim światopoglądem. Taguj #lewackalogika
Na głównej roi się od artykułów wybiórczej, natemat, radia zet, czy wirtualnych mediów, które przedstawiają lewicowy punkt widzenia. Rzecz w tym, że większości użytkowników wykopu bliższa jest prawa strona więc te bany i tak nie wpłyną znacząco na
  • Odpowiedz
Portal gazety polskiej , "niezależnej" od rządu czy radia maryja przyjmie was z otwartymi rękami.


@Equalizer: OK, cały wykop się tam przenosi. Świetny pomysł.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca
@Bethesda_sucks a i placz ostry ze nie banuja tych ktorzy nie popieraja pisu... przypominam ze przez ponad rok a prawie dwa, nie banowano za wrzucanie pisowskiej propagandy bez tagu polityka, wrzucone duplikaty z najpierw wsieci potem dorzeczy i niezaleznej byly na glownej i moderacja nie reagowala... jak widac palka sie przegła... a wy sie sracie o jeden fake news z wywiadem w bbc, kiedy pisowskich fake newsow wrzucanych jest
  • Odpowiedz
prawaki wyklete banem zamknięte xDD przeciez i tak wrócą z jakimś multi...


@siodemkaxx: Jeśli tak to po co banować?
No i nie zmienia to faktu, że działania moderacji są stronnicze i niesprawiedliwe (wspomniane podwójne standardy) i o to się między innymi rozchodzi w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks swoją drogą mam pytanie.
Czemu nie usunięcie kont z wykopu i nie pójdziecie gdzie indziej skoro tu moderacja taka stronnicza i opresyjna?
To tak jakby uważać Żydów za zło całego świata i mieć konto na portalu założonym przez żyda - Facebook.
  • Odpowiedz