Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że moderacja w ciągu ostatnich kilku godzin zbanowała bez powodu przynajmniej 10 patriotów, m.in.:
@safehouse @farmerjanek @3Lumintekk @Hamouma @kwakwa @Andrzejku1998 @zielonek1000 ?

Większość za rzekome "nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie wynikami znalezisk, wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji". Należy dodać, że w większości to bany permanentne.

Tymczasem banów dla neuropków brak (choćby po aferze z fake newsem dotyczącym wywiadu z BBC).

#4konserwy #gorzkiezale #ciekawostki #bethesdasucks #podwojnestandardy #bedziebanczyniebedzie

@WuDwaKa @R2D2_z_Sosnowca @wigilius @BoaKusiciel @Kaczypawlak @SynuZMagazynu @polwes @jack-lumberjack @LibertyPrime @HaHard @MiKeyCo @Thorkill @DonaldKluska

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jakby ktoś chciał forum bez cenzury to polecam RPG Codex.
  • 150
@Bethesda_sucks: Ja tylko połączę fakty:
* wypok reklamuje się mottem: "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność";
* w regulaminie nie ma ścisłego katalogu jakie treści są dozwolone a jakie niedozwolone, są tylko mgliste punkty dot. netykiety, treści wulgarnych czy nienawiści;
* moderacja stosuje podwójne standardy - np. dała ostrzeżenie za nazwanie konkretnie wskazanego murzyna bijącego leżącą kobietę "małpą" (a więc
Pobierz MiKeyCo - @Bethesda_sucks: Ja tylko połączę fakty:
* wypok reklamuje się mottem: "Wy...
źródło: comment_kxOXk7wBDwcBTOs801tKvFaItS5tetPN.jpg
@Usmiech_Niebios: Promuje wykopując. Tak jak każdy wykopujący lub wstawiający jakiekolwiek materiały z takich stron. Nie ma w tym nic trudnego do zrozumienia. A w łganiu specjalizuje się promowany Daily Stormer. Coś ten wspomniany patriotyzm bardziej z III Rzeszy niż z Polski.
Wykopanie artykułu z Daily Stormera =/= promocja nazizmu, co usiłujesz zaimplikować jakimiś skokami myślowymi.


@Usmiech_Niebios: Nigdy tak nie napisałem. Przeczytaj mój komentarz ile razy tam musisz, zanim zrozumiesz. Możesz też się przejść do pani nauczyciel z gimnazjum, da ci testy na czytanie ze zrozumieniem jak ladnie poprosisz i spróbujesz za kilka dni jeszcze raz.
Tutaj masz ode mnie taki protip:

promować nazistowskiego Daily Stormera

promować nazizm

Wstaw ten znak, który sam
@RoHunter: Czym różni się promowanie nazistowskiego czegoś od promowania nazizmu? Pytam, bo 19 plusujących Twój poprzedni komentarz zapewne nie brało pod uwagę Twoich subtelnych gier językowych. Czy pod promocję nazizmu można podciągnąć każde wykopane znalezisko które związane jest Twoim zdaniem z czymś nazistowskim? Czy to tylko promocja czegoś nazistowskiego? Pani w przedszkolu niestety nie umiała wyjaśnić :(

Ważne, żeby nie było nazistowskie. Zgodzisz się ze mną tutaj


@RoHunter: nie, bo