Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że moderacja w ciągu ostatnich kilku godzin zbanowała bez powodu przynajmniej 10 patriotów, m.in.:
@safehouse @farmerjanek @3Lumintekk @Hamouma @kwakwa @Andrzejku1998 @zielonek1000 ?

Większość za rzekome "nieodpowiednie treści, notoryczne manipulowanie wynikami znalezisk, wykorzystywanie serwisu w celu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji". Należy dodać, że w większości to bany permanentne.

Tymczasem banów dla neuropków brak (choćby po aferze z fake newsem dotyczącym wywiadu z BBC).

#4konserwy #gorzkiezale #ciekawostki #bethesdasucks #podwojnestandardy #bedziebanczyniebedzie

@WuDwaKa @R2D2_z_Sosnowca @wigilius @BoaKusiciel @Kaczypawlak @SynuZMagazynu @polwes @jack-lumberjack @LibertyPrime @HaHard @MiKeyCo @Thorkill @DonaldKluska

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Jakby ktoś chciał forum bez cenzury to polecam RPG Codex.
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie cały a tylko manipulujące głosami skrajnie prawicowe bojówki oszołomów. Zresztą lewy odpowiednik też może się przenieść. Wykop byłby dużo fajniejszy bez was.


@Equalizer: Na wykopie dominują prawicowe poglądy. Naprawdę to taki szok?
  • Odpowiedz
wpis nadal wisi. @a__s ile wam placa za brak reakcji w sprawie tego klamstwa ? zglosilem kilka razy. Podalem artykuly potwierdzajace, ze wpis jest klamstwem a wy nadal odpisujecie ze wpis jest w porzadku. Kogos tam w moderacji glowa boli od myslenia ?
https://www.wykop.pl/wpis/25016729/no-i-znowu-fake-news-y-z-pis-zrobily-wykopkow-na-s/
tymczasem od tygodnia sprawa wyjasniona.
https://www.wykop.pl/link/3813359/bbc-potwierdza-udzial-posla-dominika-tarczynskiego-w-audycji-radiowej-newsday/

oczywiscie jak pisalem, ze autor ma frajerski poziom angielskiego to wpisy z cytatami na strone a4 byly kasowane. Huk ze wystarczylo
  • Odpowiedz
Na wykopie dominują prawicowe poglądy. Naprawdę to taki szok?


@mopo: No sam nie posiadam napewno lewicowych, ale wkurzają mnie niby-prawicowcy zakopujący masowo i zorganizowanie każde znalezisko negatywnie opisujące nasz narodowo-socjalistyczny rząd. Czy wykop jako całość ma raczej prawicowe poglądy, tak i nawet sam jestem tego przykładem.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks Serio zielonek też dostał bana ?!

No nic. Chyba czas wkleić pastę o astronaucie i z godnością odejść z tego syfu.

Ja rozumiem że może to być niezależne od nich tylko np. Sponsorzy taki nacisk kładą, a że hajs się zgadza to lepiej usunąć niewygodnych użytkowników.
  • Odpowiedz