Wpis z mikrobloga

#pracbaza #takbylo

Jakiś p----------y ciul j---ł w sklepie kasjerkę jak burą s**e, bo mu się cena na jakiejś gównianej bombonierce nie zgadzała. A że pysk mam jak wrota i kasjerką też parę lat byłam to zaproponowałam z uroczym uśmiechem, by w------a mu w łeb tą bombonierką. Mina obydwu bezcenna.
Koleś oczywiście został z otwartą paszczą, bo łatwo sie j---e kasjerkę, która jest w pracy, a trudniej mnie (ma się ten sukowaty wyraz twarzy i togę w ręce. Taki k---a kozak, a togi się boi :P:p). Więc zapytałam, czy bierze tę bombonierkę czy mu żal 1,20 zł, to mu pożyczę, bo się śpieszę a chce kupic fajki. Wylazł ze sklepu. Uśmiech kasjerki będę nosiła ze sobą cały dzień !
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurkuma: Ale mnie w-------ą te żabki, lewiatany czy inne franczyzy w których obsługę j---e co jest w sklepie i na półkach jest totalny b----l z cenami. W sklepie blisko mnie jest taki chaos z cenami przy napojach energetycznych, że ja p------e. Połowa plakietek dotyczy napojów których już nie ma w ofercie. xdd
  • Odpowiedz
Byłem kiedyś świadkiem takiej sytuacji:

Facet przede mną w kolejce kupował w małym sklepie śledzie. Karyna zza lady kasuje śledzie i mówi:
- 11,99
- Na półce jest cena 9,99
- Zapomniałam zmienić. Nie mogę sprzedać za 9,99. Ja mam w systemie 11,99.
  • Odpowiedz
Za podobny tekst do mnie od obca kobieta dostaje takiego plaskacza że gumy do żucia przy kasie krzyczą lecąc na podłogę


@chchmiel: A ty potem spuszczasz krzywą facjatę w ziemię przed panem policjantem, więc lepiej nie unoś się tak seba, bo na to jest paragraf.
  • Odpowiedz
@kurkuma: Twoje czy nie Twoje, należy pamiętać, że w supermarketach często na kasach zatrudniane są osoby z agencji pracy, które nie mają bladego pojęcia o cenach produktów, aktualnych promocjach i asortymencie, są zatrudnione na umowę zlecenie tylko do obsługi kasy i towarowania najbliższych produktów. W przypadku jakichś niejasności trzeba komunikować się z kierownikiem sklepu lub jego zastępcą.
  • Odpowiedz