Wpis z mikrobloga

#pracbaza #takbylo

Jakiś #!$%@?ęty ciul #!$%@?ł w sklepie kasjerkę jak burą s**e, bo mu się cena na jakiejś gównianej bombonierce nie zgadzała. A że pysk mam jak wrota i kasjerką też parę lat byłam to zaproponowałam z uroczym uśmiechem, by #!$%@?ła mu w łeb tą bombonierką. Mina obydwu bezcenna.
Koleś oczywiście został z otwartą paszczą, bo łatwo sie #!$%@? kasjerkę, która jest w pracy, a trudniej mnie (ma się ten sukowaty wyraz twarzy i togę w ręce. Taki #!$%@? kozak, a togi się boi :P:p). Więc zapytałam, czy bierze tę bombonierkę czy mu żal 1,20 zł, to mu pożyczę, bo się śpieszę a chce kupic fajki. Wylazł ze sklepu. Uśmiech kasjerki będę nosiła ze sobą cały dzień !
  • 94
W sklepie są świadkowie i kamery cieciu, jak kobieta jest nabuzowana i zdeterminowana to postara się(przynajmniej ja) żeby nasrać w papierach samczykowi alfa, don't worry


@kannah34: Twój problem polega na tym, że nie znasz swojego miejsca w życiu. Nabuzowana kobieta nie myśli racjonalnie, popełnia błędy. Łatwo podważyć jej argumenty. Mądry człowiek wie jak bić żeby nie było za dużych śladów, a tylko wstyd i upokorzenie. Żeby wynikająca z nich niezdolność do
@chchmiel: tam zaraz dosyć. Nawet za mało bo oboje pracujemy dużo, a ja bynajmniej jako prawnik chodzący na co dzień w todze czy tam z togą w ręku. Natomiast kolejną smutną prawdą dla Ciebie jest fakt, że doskonale zdajesz sobie sprawę, że postąpiłbyś tak samo jak ten koleś w sklepie- mianowicie pokornie spuściłbyś łeb widząc togę.
Druga rzecz jest smutna dla mnie.Niestety masz rację co do męskiej solidarności, blisko 400 plusów