Wpis z mikrobloga

#dziendobry
Wczoraj już próbowałem - nie udało się - nie uzyskałem odpowiedniej liczby plusów. Ale dzisiaj jeszcze raz w Was wierze i trochę obniżam "barierę". Dodatkowo opowiem bardzo krotką #historia o pewnym #uzaleznienie

Zaczęło się jak zwykle niewinnie. Kiedyś czytałem o tym w mediach. Kilka komentarzy na spiderweb, demotywatorach itd. Ale największy wpływ na to dlaczego to zacząłem, miały osoby wokół mnie - koledzy.

Jak z każdym #uzaleznienie - było 20 min dziennie, potem 30min potem 1h itd. Zaczęło się od wykopaliska, najpierw gorące - potem coraz częsciej główna. Stan przeglądania tylko samej głównej trwał długo - może dwa miesiące. Ale wszystko zmieniło się i pogorszyło kiedy zacząłem wchodzić na wykopalisko. Wtedy #wykop pochłąnął prawie całe moje życie. Skończyło się #wygryw - zaczął się #przegryw - #tfnogf itd.... Kłotnie rodzinne, #alkohol - brak modlitwy do Sami Wiecie Kogo, stuleja i opryszczka.....

Problemy narastały, a mi nie było mało. Chciałem więcej i więcej. Była jeszcze jedna sekcja, której bałem się jak ognia, bo wiedziałem że jeżeli zaczne z niej korzystac - to na zawsze strace swoje życie, zostane #bordo i bede #przegryw do konca mojej egzystencji. Ale spróbwałem, z myślą że "przecież 1 to się nie uzaleznie, 1 i to koniec". Ale nie.... Nie nie nie - to mnie dopiero wciągnęło: #mikroblog - to on, to przez niego nie mam juz własnego życia. Nie moge się skupić, nie mam aktywności na #tinder - straciłem znajomych i zostałem #programista

Mijają tak godziny, tygodnie, teraz miesiące. Przegładam #wypok i trace swoje zycie - mlodosc, wspomnienia i milosci...

Jakies #danielmagical #rafonix i inne życia, którym poswiecam więcej niz swoim. Ciągłe tracę czas....

DLATEGO MIRKI - błagam Was o #pomoc

Czuję, że sam nie dam rady i potrzebuje #motywacja

Wczoraj zrobiłem już dla Was #challenge ale przez te noc zrozumialem jedną, to jest #challenge dla mnie i to ja mam się błagać i wysilić!!!

Dlatego moje #oswiadczeniezdupy - jeżeli pod tym postem nie będzie #uwaga 100 plusów. Nie będzie ich nawet 50 ani 40. Liczba ta jest mniejsza i wynosi dokładnie 30!!! - Jeżeli tyle będzie plusów to korzystam z tej wtyczki (zdjęcie poniżej) inie wchodzę na wypok uwaga do:

5.07.2018!!

W poprzednim poście napisałem, że #usunkonto - ale mysle ze bedzie ciekawie jak zostawie je, zeby za rok napisać co u mnie, czy coś się zmieniło i co dzięki WAM osiągnąłem.

Z góry dziękuję!!!!

#pomocy #gownowpis troche #gorzkiezale #oswiadczenie
Asmaro - #dziendobry
Wczoraj już próbowałem - nie udało się - nie uzyskałem odpowied...

źródło: comment_z5yH0DOYmjdgV3x72Ks1Jm3ov0Mn4jSc.jpg

Pobierz
  • 13